Звукоізоляція Tecsound

11-15-2016

Завдяки високим вязкоупругим характеристикам матеріал TECSOUND є ефективним акустичним бар’єром, який істотно знижує шумопередачу.

Висока щільність матеріалу TECSOUND (Тексаунд) збільшує массу традиційних конструкцій, практично не займаючи місця. Це означає, що можливо досягти високих показників звукоізоляції за рахунок мінімальної товщини. Пропоную тексаунд .

tecsoundTECSOUND – це високоміцний синтетичний еластичнийзвукоізоляційний матеріал, заснований на полімері, не містить бітуму і свинцю. Матеріал має демфіруючими функцію, що дозволяє його використовувати як для звукоізоляції так і для віброізоляції. Використовується для звукоізоляції від повітряних шумів.
Легкість установки на нерівних поверхнях

Завдяки високій еластичності і гнучкості матеріали TECSOUND легко укладаються на нерівні поверхні і проблемні ділянки, наприклад, в кутках кімнати.

Швидкий і простий монтаж

Всі матеріали TECSOUND (Тексаунд) прості в застосуванні і не вимагають спеціального обладнання.Крім того, такі матеріали, як TECSOUND S (самоклеючі) і TECSOUND SY (з товщиною, аналогічної товщині сухий штукатурки) укладаються набагато швидше.

Стійкість до гниття і старіння

Завдяки унікальним фізико-механічним характеристикам матеріали TECSOUND (Тексаунд) не змінюють початкових властивостей з плином часу, крім того, матеріали не вбирають воду і не пліснявіють.

Характеристики TECSOUND (Тексаунд)

-Відсутність запаху;
– Стійкість до гниття, не вбирає вологу, не пліснявіє;
– Морозо – й зносостійкість;
-Звукоізоляційний матеріал не містить у своєму складі бітуму і свинцю;
– Висока стійкість до старіння. Термін служби матеріалу = термін служби конструкції;
– Вогнестійкість: B s2 d0 евроквалификация (не поширює полум’я і не опадає);
– Висока щільність (перевершує бітумні звукоізоляційні матеріали) -1900 кг/м3;
– Відмінно “гасить” ударні шуми і вібрацію;
-Високий коефіцієнт звукоізоляції (Rw) матеріалу від 28 до 30 дБ. Використовую матеріал в перегородках, можна досягти показника звукоізоляції Rw 70 дБ
– Гнучкість матеріалу: вища еластичність – краще звукоізоляція (Еластичність до – 20°C);
– Зручність і простота монтажу на будь-яких поверхнях;
– Економність (ширина рулонів відповідає розмірам гіпсокартону, що допомагає уникати додаткової різання і зайвої витрати матеріалу);