Як вибрати Запчастини для 3d принтера

1-27-2019

Как выбрать Запчасти для 3д принтера
В даному розділі представлені механічні комплектуючі й запчастини для побудови 3D – принтерів. Представлені підігріваються робочі столи для 3D – принтерів, екструдери, шестерні подачі пластика і ін.
Токож хочемо вам порекомендувати Запчасти для 3д принтера
Тло для робочого стола-3D – принтера – виготовлені з склотекстоліти, скла та ін. Представлені підкладки різних розмірів і типів.
Екструдери в зборі для 3D – принтера – закінчений модуль для 3D друку. Складаються з пристрою подачі нитки на кроковому двигуні, HotEnd и, керамічні нагрівальні елементи для них, термістори і трубки для подачі нитки. Представлені моделі з різним діаметром та напругою живлення.
В, нитка 7мм трубка, сопло.
В, нитка 3мм трубка, сопло.
В, стрічка 3мм, сопло.
В даному розділі представлені сопла для HotEnd а в разі його засмічення пластиком. Від якості використовуваних запчастин безпосередньо залежить кінцевий результат друку. Пропонуємо наступні комплектуючі і аксесуари для 3D – принтерів: робочі столи з підігрівом; підкладки; екструдери в зборі; сопла і свердла для їх очищення; пристрої для подачі пластикової нитки та ін. При виборі деталі враховуйте модель пристрою і його технічні характеристики.
Для кожного типу довгоміра передбачені свої доступні для замовлення довжини відрізків. Їх Ви можете вибрати у випадаючому списку. Звертаємо Вашу увагу, що довжина відрізка в даному списку вказана з точністю ±3мм.
Якщо Вам необхідний відрізок з точною завдовжки, з торцюванням або більш складною механічною обробкою, необхідно вибрати найбільш відповідний відрізок і докласти креслення.
Вартість обробки включається в рахунок додатково, після розгляду креслення інженерами компанії.