Як вибрати снігохід.

12-3-2018

Як вибрати снігохід.

Літо закінчилося, зима потроху починає нагадувати про свій швидкий прихід нічними заморозками і залишаються після них ранковим сріблястим інеєм. Однак і вони розуміють, що це ненадовго – до першого снігу. Що ж робити в холодну пору року адреналинозависимым людям, щоб не заробити від відсутності гострих відчуттів депресію і не загрузнути в сірому болоті щоденної рутини. Способів багато, але один з найкращих купити собі снігохід. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить снегоход казахстан.
Проте, як бути тим, хто зовсім не розбирається в асортименті техніки з двома лижами спереду і однієї гусеницею ззаду. Який снігохід вибрати, на що звернути увагу при покупці. Сучасна класифікація виділяє п’ять класів «снежиков»: утилітарні, туристичні, спортивні, гірські і дитячі. І якщо з останніми все зрозуміло – їх купують в подарунок дітям віком 9 – 12 років, то як розрізнити інші. Головні відмітні особливості спортивного снігохода – потужний двигун – часто від спортивного мотоцикла, невелика вага і підвіска, здатна обробити без пробою навіть найжорсткіші приземлення.
Найчастіше на спортивних моделях немає електростартера і заднього ходу, а також не передбачено місця для пасажира. Спортивні «снежики» оснащені відносно короткою гусеницею, так що не можуть похвалитися надто високою прохідністю, глибокий сніг – не для них. Їх призначення в іншому – швидкісне проходження укатаних трас, на худий кінець – швидкі поїздки по гладі замерзлих водойм.