Як вибрати нерухомість для життя або заробітку

9-27-2017

Квартира або вілла в Таїланді можуть не тільки подарувати райське життя на острові, але і відкрити масу можливостей, примножити капітал і навіть приносити постійний пасивний дохід. Ми вибрали для Вас кілька варіантів покупки житла біля моря і розглянемо кожен з них. Рекомендую почитати та купити квартиру «Лисовый квартал» и «Крона Парк»: настоящее и будущее недвижимости в пригороде Киева – городе Бровары

Нерухомість під оренду
Або інвестиційна нерухомість, тобто та, що приносить стабільний дохід власнику від орендної діяльності. В цьому разі комерційний успіх залежить від цінності даного об’єкта на туристичному ринку. для туристичного попиту важливі такі фактори, як:

– Близькість узбережжя та інфраструктури.

Чим ближче до моря розташована ваша квартира, тим вище на неї ціна. А от при виборі вілли, близькість узбережжя не є вирішальним фактором. Як правило, вілли орендують на довгий термін і обов’язково беруть в оренду автомобіль. Чим розвиненіша інфраструктура району – велика кількість кафе і ресторанів, банкоматів і ринків, магазинів і масажних салонів, тим вище попит на об’єкт. Найпопулярнішими районами серед інвесторів та гостей вважаються райони Ката, Карон, Камала, Патонг, Най Харні – сама жвава туристична частина острова.

– Параметри квартири і наявність керуючої компанії

Дуже часто, кондомініуми в туристичних районах побудовані за типом готелю. Значить керуюча компанія сама встановлює ціни на обслуговування та оренду. В цьому випадку Вам не потрібно турбуватися, що куплена вами нерухомість буде “простоювати”. Керуюча компанія не тільки здає її в оренду, але ще займається розміщення гостей, стежить за порядком у квартирі у вашу відсутність. Якщо ви вирішите здавати свою квартиру або віллу в оренду без допомоги керуючої компанії, то тут ви самостійно встановлюєте ціну і умови для арендосьемщика, але і обслуговуєте свою квартиру самі.

Нерухомість для життя
Тут мається на увазі також навчання дітей, відпочинок батьків або життя на пенсії, тільки “зимівля” або постійне проживання на острові.

Переслідуючи такі цілі у купівлі житла, ви можете зробити внесок у своє майбутнє або майбутнє дітей, а також зберегти свої фінанси. В такому випадку не обов’язково купувати нерухомість в туристичних районах. Оптимально підійде житло в центрі острова (район Кату, Таланг, Пхукет – Таун). Вони віддалені від туристичних районів Пхукета, але тут кипить справжня тайська життя. Затишні ресторанчики з автентичною тайською кухнею, тихі вузькі вулички, традиційні ремісничі лавки. А до будь-якого району острова можна дістатися за 30-40 хвилин. Вартість квартир тут починається в середньому від 1.5 млн бат за 30-36 кв. м. Як правило, кожен кондомініум – це великий, що охороняється комплекс з фітнес-центром та басейном, паркінгом та зоною для барбекю. Якщо ви захочете здати свою квартиру в оренду, то ціна в середньому 10-12 дол на добу або 450 дол в місяць. Отримана сума дозволить з легкістю оплачувати обслуговування та комунальні платежі.

І, напевно, багато хто чули про міжнародні тайських школах і дитячий садах. Ваша дитина за кілька місяців “зимівлі” зможе легко вивчити англійську мову, або навіть тайський. Такі школи є в кожному районі острова, в них викладають іноземні вчителі, а до кожної дитини є свій індивідуальний підхід.