Як вибрати налобний ліхтарик

7-29-2019

Как выбрать налобный фонарик
Як правильно вибрати ліхтарик налобний, незамінного помічника в будь-якій ситуації. Саме наш сайт допоможе вибрати правильний ліхтар на лоб, для активного відпочинку не тільки шукача скарбів, але і просто активної людини, яка вибирає санаторії Кисловодська. Коли ви їсте на нічну рибалку, або просто копаєте вночі з металошукачем, тоді вам просто обов’язково потрібен ліхтар на лоб, для того щоб руки були вільні. Так само «налобник» стане добрим помічником не тільки рибака і скарбів, а та велосипедиста, альпініста, або просто туриста. Сучасні ліхтарі працюють на потужних світлодіодах. Як правило, в ліхтарі бувають від 3 – ох до 14 – ти вбудованих світлодіодів. Раджу перед покупкою, переконається що у вашої моделі, є режими, коли у вас будуть активні або 3, або всі світлодіоди відразу. Так як бувають моменти, коли вам не потрібен дуже яскравий промінь світла, так і для економії батарей це зручніше. Звертайте увагу на кількість люмен в ліхтарі, чим їх більше, тим більше світловий потік в ліхтарі.
Також хочемо вам порекомендувати http://fonarik.com/market/category/fonari/
Так само не маловажний фактор «розсіювання променя», так як не у всіх випадках важлива дальність променя в 500 або більше метрів. Тому при купівлі ліхтаря зверніть увагу на можливість регулювання променя. Як правило, більшість ліхтарів мають цю функцію. Приміром, ліхтар Fenix HL30 Green, має функцію оптична лінза, що дозволяє налаштувати дальність променя.
Вага ліхтаря теж грає дуже велику роль. Від цього буде залежати, як довго ви зможете з ним опрацювати. Є багато ліхтарів, з виносним на поясним акумулятором. Який можна повісити на пояс ременя ззаду, і він вам не буде заважати.
Вибирайте ліхтар з можливістю працювати з ним під дощем. Так як людина, що займається активним відпочинком, може випадково намочити ліхтар під дощем, або під час переходу річки.
Так що при виборі ліхтаря, я рекомендую подивитися на його водозахищеність.
Так само зверніть на конструкцію ременя ліхтаря. Так як багато ліхтарів не мають макушечной стропи. Тут або два варіанти, або ваш ліхтар буде спадати, або сильно тиснути на лоб. Тому щоб цього не було, купуйте тільки з макушечной стропою, як тут.
Звичайно, за всім цим критерієм ліхтар буде коштувати як мінімум від 50$. Тут важливо зрозуміти для яких умов вам потрібен ліхтарик налобний.