Як вибрати маску для волосся?

9-8-2017

Як ми ставимося до свого волосся, так вони і виглядають. Якісні шампуні, кондиціонери, маски – все це дозволить локонам зберегти життєву енергію і виглядати здоровими і доглянутими. Якщо не стежити за своїм волоссям, то вони рано чи пізно перетворяться в солому, а ще гірше, коли вони почнуть випадати. Якщо Ви хочете здорове волосся , то пропоную купити Принцесс Хаир

При надмірному випаданні волосся багатьох охоплює справжня паніка. Але, як говориться, сльозами горю не допоможеш, треба діяти! Випадання волосся найчастіше відбувається після застосування неякісних фарб для волосся. Заощадивши на своїх локонах хоч раз, ви ризикуєте втратити більшу їх частину.

Волосся можуть випадати з інших причин – брак вітамінів, особливо в період вагітності, годування, надмірне використання укладальних засобів, часте миття, вплив негативних факторів навколишнього середовища. У будь-якому з цих випадків знадобиться комплексний підхід до рішення проблеми, і головну роль у виконанні цієї місії грають маски для волосся.

Як вже раніше згадувалося, випадання волосся відбувається через брак вітамінів, тому маска для зміцнення волосся повинна складатися з різноманітних вітамінів, мінералів та інших корисних компонентів.

Не варто довіряти експрес-масок, які можна зустріти на прилавку будь-якого супермаркету. Час дії таких засобів, відповідно до інструкції, становить 3-5 хвилин. За цей час вітаміни та мікроелементи не встигнуть так глибоко проникнути в коріння волосся, як це необхідно, а якщо таку маску залишити на більший час, то це може тільки погіршити стан волосся. Час впливу ефективної зміцнює маски може доходити до п’ятдесяти хвилин.

Склад якісної зміцнює маски повинен бути складним. Крім вітамінів, в масці повинні міститися масла, рослинні компоненти, протеїн, кератин. Серед інгредієнтів маски не повинно бути алергенних речовин. Алергія може бути викликана і деякими рослинними компонентами. Наприклад, якщо у вас алергія на ромашку, то не варто ризикувати і купувати маску, в складі якої присутній цю рослину.