Як вибрати квитки на поїзд

5-13-2019

Как выбрать билеты на поезд
Електронний квиток на поїзд за багатьма маршрутами є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, купівля квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, так як вам не доведеться їхати на вокзал і стояти в черзі. Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення і прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найбільш зручний для вас за ціною і часу відправлення і прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця і додаткові послуги (постільна білизна, чай, кава та інше). Після здійснення оплати електронний квиток буде відправлений на ваш email. Якщо в документі вказано, що він є підставою для проїзду, його досить просто роздрукувати і пред’явити перед посадкою, якщо немає — обміняти в касі вокзалу без черги. Вся персональна інформація (ім’я, номер телефону, електронну адресу, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді і не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними. Вам залишиться тільки викупити свій квиток. ua, вам буде потрібно всього кілька хвилин.
Також хочемо вам порекомендувати билеты на поезд
Як отримати ж/ д квиток.
Які документи потрібні для поїздки.
Як оплатити ж/ д квиток.
Як отримати ж/ д квиток.
Як купити квиток через мобільний додаток.
Як повернути ж/ д квиток. ua, за допомогою якого забронювати ж/ д квитки можна всього за кілька хвилин. Щоб знайти пропозиції зручних рейсів, просто заповніть пошукову форму. В ній досить вказати напрямок подорожі і вибрати в календарі дати поїздки. На сторінці результатів ви зможете ознайомитися з усіма результатами за своїм запитом, ознайомитися з маршрутом прямування поїзда та включити в замовлення постільна білизна. Потім необхідно авторизуватися або пройти швидку і просту реєстрацію на сайті, щоб оплатити квитки банківською картою.
Політикою Конфіденційності, а також передачу їх третім особам (авіаперевізнику і тд. Я хочу отримувати інформацію про спецпропозиції, акції та додаткових послугах по email/ телефону/ Viber.