Як вибрати каталог

12-17-2018

Как выбрать каталог
Сьогодні часто нав’язують неякісне кліматичне обладнання та посередній монтаж кондиціонера. Дозволимо собі нагадати, що кондиціонери Daikin, Mitsubishi Heavy і Fujitsu відносяться до складного побутового обладнання, що вимагає професійної установки і регулярного технічного обслуговування кваліфікованими фахівцями. Компанія ЛЮКС-КЛІМАТ завжди застерігає від швидкого необдуманого вибору і намагається пояснити різницю між кондиціонерами.
Також хочемо вам порекомендувати каталог
Охочим перевірити приказку «Дешево добре не буває!» і «скупий платить двічі» скажімо, що хороший кондиціонер має не лише функцію охолодження і обігріву. В основні завдання спліт системи, крім точного підтримання заданої температури, ставлять низьке енергоспоживання, низький рівень шуму, можливість ефективної самодіагностики і захисту.
Практика останніх 15 років показала, що кондиціонери багатьох недорогих марок з плином часу не обростають технологіями, а обмежуються зміною дизайну лицьовій панелі і продовжують економити на всьому. Техніку таких виробників ми віднесемо до ширвжитку. Якість кондиціонера тут поступається зовнішньому вигляду, потужна рекламна підтримка зробить свою справу, пустивши пил в очі, і спліт система знайде свого господаря.
Купують недорогі кондиціонери зазвичай не для себе, для офісів або в подарунок, не для довгого використання, або обмеженості в коштах, або недостатнього знання питання. Зазвичай це кондиціонування офісу, виробничих цехів, допоміжних приміщень. Такий варіант підійде там, де на першому місці економія грошей сьогодні, а комфорт і здоров’я на другому, а вже економії електрики немає в технічному завданні на кондиціонування приміщення.
Варто серйозно задуматися, коли Ви вибираєте кондиціонер для будинку або котеджу, нехай це навіть кондиціонер на маленьку «фазенду» або цей кондиціонер Ви хотіли використовувати тільки у найспекотніші дні літа… питання грошей має піти на другий план, коли ми говоримо про наш комфорт і здоров’я.
Заощадивши на спліт-системи раз, який можна потім почати витрачатися на ліки від нежиті. Факт. Або при працюючому внутрішньому блоці, встановленому в спальні або дитячої, буде неможливо заснути, або від роботи зовнішнього (компресорного блоку немає сну у Ваших сусідів.
Перехід на озонобезпечних фреон обумовлений в першу чергу турботою про атмосфери та навколишнього середовища. По друге він менш шкідливий і людині. У нас заборона на використання R-22 не за горами. Компанія ЛЮКС-КЛІМАТ так само обмежує продаж, монтаж кондиціонерів на 22 фреоні і з 2010 року припиняє реалізацію кондиціонерів і холодильних установок, що використовують фреон 22. Варто відзначити, що компанія Daikin першою переклала всю випускається кліматичну продукцію на озонобезпечних фреон.