Як вибрати гироборд

12-17-2018

Как выбрать  гироборд
Щоб швидко пересуватися по місту, варто придбати електротранспорт. Такий пристрій складається з корпусу, за зовнішнім виглядом нагадує дошку, і двох коліс. Деякі моделі комплектуються кермом. Роботу двигуна забезпечують акумуляторні батареї. Система самобалансировки на основі гіроскопічних датчиків дозволяє людині зберігати рівновагу під час руху. Керувати девайсом можна за допомогою кнопок під ногами або шляхом нахилу. Ціна розумного транспорту залежить від потужності, запасу ходу, ваги та інших характеристик.
Також хочемо вам порекомендувати каталог
Вибираючи міні сігвей, придивіться до розміру коліс. Виробники випускають моделі від 3 до 20 дюймів. Чим більше діаметр, тим вище швидкість пересування і тим краще прохідність гироборда. Судячи з відгуків користувачів, 5-дюймового варіанта достатньо, щоб кататися в приміщенні. 6-8″ – для їзди по рівній дорозі. Транспорт від 10 дюймів легко впорається з невеликими нерівностями, піском, снігом. Враховуйте і потужність. Вона впливає на швидкість пересування і час заряду. Вибір представлені пристрої від 100 до 2700 Вт. Оптимальний варіант для повсякденного використання – 600-800 Вт. Такий гироборд варто купити для поїздок по рівній дорозі.
Сучасний електротранспорт може розвивати швидкість до 30 км/год. Для катання по місту досить моделі, розрахованої на 15-20 км/год. Щоб підібрати підходящий девайс, не забувайте про максимальної рекомендованої навантаженні. Гироборд для дорослої людини витримує 60-120 кг Дитячий розрахований на меншу вагу. При покупці враховуйте: якщо регулярно перевищувати максимально допустимий поріг навантаження, гироскутер швидко зношується.
Дальність поїздок безпосередньо залежить від ємності акумулятора. Чим могутніше батарея, тим довше протримається пристрій. Одного циклу заряду, як правило, достатньо, щоб проїхати 15-20 км. Ще один важливий критерій вибору – кут підйому. Більшість гиробордов легко справляються з показником 15-20 градусів. Придивіться і до оснащення. Для зручності експлуатації міні-сігвеї можуть доповнюватися Bluetooth-колонкою і функцією швидкої зарядки. В цілях безпеки передбачені сигналізація і світлодіодне підсвічування.