Як вибрати готичний кулон

11-7-2018

Как выбрать готический кулон
Кулон – це вид жіночої прикраси, яка підвішується на нитку або ланцюжок і носиться на шиї. Найпопулярнішими металами для виготовлення кулонів, звичайно ж, є золото і срібло. Золоті кольє, намиста і кулони актуальні з давніх часів. Ще стародавні єгиптяни носили їх, вважаючи амулетами, які приносять щастя і удачу. Не менш поширеними є срібні кулони. Благородний колір і практичність срібла роблять таку прикрасу актуальним в поєднанні з будь-яким чином, а вартість дозволяє придбати його навіть з обмеженим бюджетом.
Також хочемо вам порекомендувати ERROR
За формою кулони можуть бути круглими, овальними, квадратними, у формі краплі, букв, слів і т. д. найпопулярнішими є кулони для закоханих у формі серця. Часто такий кулон серце прикрашається символічною гравіюванням. До особливої категорії цих прикрас можна віднести кулони з каменем. Розкішно виглядають аксесуари з вставками з рубіна, діаманта або сапфіру.
Такий аксесуар – ідеальне поєднання краси, стилю і практичності. Виготовляються ювелірами з благородних металів або в бюджетному варіанті – з біжутерних сплавів з флешкою у вигляді декоративної підвіски. Кулон-флешка – стильна прикраса, яка підійде для будь-якого дрес-коду.
Кулони – це прикраса, яким можна доповнити будь-який образ. Для вечірнього виходу в світ використовуйте кулони з дорогоцінними каменями на ланцюжках із золота, срібла або платини. Для повсякденного носіння ідеальним буде акуратні кулони-флешки або кулони-годинник. На романтичне побачення надіньте свій улюблений кулон і неважливо, якої він форми або розміру, головне, щоб він заряджав вас позитивними емоціями.
З інтернет магазином Шафа працюють тисячі успішних продавців з Києва і всієї України. Ви можете купити будь-яку річ прямо у її господині, задати всі необхідні питання, попросити додаткові фото та заміри. Домовляйтеся про доставку в будь-яке місто України – Одесу, Львів, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ або домовляйтеся з продавцем про особисту зустріч, якщо ви з одного міста.