Як вибрати готичний кулон

11-11-2018

Как выбрать готический кулон

Свято Хеллоуїн, або переддень Дня всіх святих надзвичайно популярний в англомовних державах, але в нашій країні також є його шанувальники. Люди веселяться, вбравшись в костюми відьом, чаклунів та інших міфічних, надприродних (часто не найсимпатичніших) істот. Похмура атрибутика готичного стилю як не можна до речі підходить для створення подібних образів. Читайте про те, на які прикраси варто звернути увагу, якщо ви хочете блищати на «найстрашнішої» вечірці року. Хочемо порекомендувати купити готичний кулон на сайті інтернет магазину https://www.bikerringshop.com/

Темні початку
Настрій задає сама атмосфера свята: в центрі уваги ювелірів чорний колір – він тематично пов’язаний з темними силами, нічним часом, а також є основним для готичної субкультури. Вибравши прикраси з декором цього кольору для Хеллоуіна, ви не прогадаєте: кільце з каменем агатом або обробкою черню, браслет з шунгита або кулон з чорненого срібла – те, що потрібно для створення «сутінкового» іміджу.

Темні кольори «грають» сильніше, якщо є частиною контрастних поєднань. Це положення справедливо і для ювелірних виробів. У разі готичних варіантів прекрасною основою служать срібло і модна з недавнього часу сталь – холодний блиск цих сплавів нагадує про місячному сяйві – ще одна асоціація з ніччю. Навіть якщо ви не зважитеся приміряти похмурий образ, прикраси зі срібла – ланцюжки, підвіски, сережки – виділять вас з натовпу масок.

Череп і кістки
Вироби, декоровані металевими елементами у вигляді черепів, створюються для сміливих, епатажних особистостей. Як правило, це брутальні аксесуари – чоловічі браслети, персні, кулони. Груба форма,» лякаюче ” оформлення затребувані не тільки 31 Жовтня, такі предмети носять шанувальники важкого року, байкери.

У колекціях відомих ювелірних компаній зустрічаються сталеві персні з черепами, оздоблені квітковим орнаментом, рослинними візерунками. В цьому немає нічого страшного – такі аксесуари пов’язані з мексиканським святом – Днем мертвих, череп в даному випадку символізує не страх перед смертю, а нагадування про неї.

Браслети теж нерідко прикрашають намистинами-черепами. Ці ефектні вставки зі сталі чудово поєднуються з натуральними матеріалами-шкірою, камінням темних кольорів, навіть на вузькому зап’ясті такі вироби виглядають гідно.

Жив та був чорний кіт за рогом…
Вторячи готичному стилю з його широкою системою сюжетів, дизайнери роблять прикраси з об’ємними фігурками, трансформуючи теми Хелловіну в ювелірне мистецтво. Інтересу провідних майстрів заслужили не тільки чорні коти – в традиційних західних повір’ях помічники чаклунів, а й жаби, змії, скорпіони, павуки.

Зроблені з ювелірних сплавів тварини виглядають приголомшливо. Блискучий кулон у вигляді павучка, усипаний фіанітами, або срібний браслет з жабою привернуть до себе увагу. Нерідко подібні прикраси покривають родієм, завдяки чому вони блищать і стають стійкі до подряпин, а значить підходять для постійного носіння. Коштують такі вироби недорого, тому їх нерідко купують, щоб подарувати друзям напередодні свята.

У стилі сімейки Аддамс
Навіть якщо ваш еталон-класика, радимо відступити трохи від правил і “похуліганити” в Хелловін: одна ексцентрична прикраса може оживити строгий офісний образ, підкреслити індивідуальність. Сталевий павук на лацкані піджака, тонкий ланцюжок з мініатюрною совою, кольє у вигляді змійки-сміливість і порушення правил в контексті моди дозволяють знайти внутрішню свободу, відкриваючи творчий початок. Трохи зухвалості в цей день нікому не завадить, правда?