Як вибрати футбольні м’ячі

11-29-2018

Как выбрать футбольные мячи
Далі потрібно визначитися на якому полі буде використовуватися футбольний м’яч. Тут є різні варіант: від м’якого натурального покриття до грубого асфальту. Для жорстких поверхонь варто вибрати спеціальний, більш зносостійке покриття. Так, навіть найдорожчий і професійний м’яч, який розроблений спеціально для трав’яних полів, якщо їм грати на асфальті, швидко прийде в непридатність. А все із-за неправильної експлуатації. Звичайно ж, ми радимо вибирати м’ячі в перевірених магазинах. Такі м’ячі хоч і будуть коштувати дорожче, але їх роблять з урахуванням умов гри, а значить і прослужать довше. Часто на дешевих варіантах пишуть, що він підходить для всіх типів полів, А насправді це означає, що краще грати їм на траві. Тому для штучної трави, гуми, ґрунту ми рекомендуємо використовувати тільки спеціально призначені для цього м’ячі.
Токож хочемо вам порекомендувати футбольные мячи adidas купить
Раніше м’ячі ділилися з різних матеріалів і в кожного були свої переваги. Зараз же самим кращим вважається поліуретан. Популярні бренди, такі як Nike, Derbystar, Adidas, Mitre вже давно перейшли з натуральної шкіри на композитні матеріали. Але навіть якщо взяти два м’ячі, які будуть зроблені з поліуретану, вони можуть сильно відрізнятися за якістю і ціною. Справа в тому, що у цього матеріалу може бути різна структура, добавки композитні і навіть однорідність товщини.просто.
Хороші камери для футбольний м’ячів роблять з натурального латексу. Це прекрасний матеріал з відмінними властивостями: м’який, еластичний, володіє хорошим відскоком. Незважаючи на всі переваги цього матеріалу, у нього є один недолік. Латексні камери погано тримають повітря. Але виробники борються з цією проблемою різними способами: використовують різні добавки (наприклад карбон) або розробляють камери без швів. Відрізнити хорошу камеру від неякісної досить просто. Якщо ви прийшли в магазин, а м’ячі там стоять полусдутые і безформні, значить виробник заощадив, а значить і ви пошкодуєте про свою купівлю найближчим часом.
Ніколи не вибирайте м’ячі машинної зшивання, їх виробляють в якості сувенірів або реклами. Краще всього вибрати ручну зшивання. Вона якісна і надійна. Відрізнити два варіанти зовсім не складно. При машинної зшиванню шов м’яча виходить мелкостежковый. Термосклейка відносно новий спосіб у виробництві м’ячів, у якого є велика перевага: він не вбирає воду і не пропускає її всередину. Так футбольний м’яч не набирає масу з часом. Але де перевага, там і недолік: якщо шов пошкодиться, то м’яч вже не полагодити.