Як вибрати футбольні м’ячі

11-29-2018

Как выбрать футбольные мячи
Тайсон отримав оцінку 9,9 від WhoScored за матч з ХоффенхаймомСпорт “В голові”: Андрій Осадчук презентує свій перший сольний.
Токож хочемо вам порекомендувати футбольные мячи adidas купить
Людям, які грають у футбол, рано чи пізно доводиться вибирати м’яч. Тому наведемо кілька корисних порад для потенційних покупців футбольного м’яча. Отже, при купівлі м’яча, в першу чергу, потрібно звернути увагу на його покришку, камеру і зовнішній вигляд (дизайн).ПокрышкаМатериал м’яча може істотно вплинути на його вартість, так і на результат гри. За допомогою сучасних технологій, сьогодні виробляються якісні “сфери” з шкіри та деяких синтетичних матеріалів. У свою чергу, саме синтетичні матеріали більш популярні, порівняно з шкірою. Завдяки кожзаму, поверхня м’яча стає більш міцною. Крім того, такі м’ячі більше піддаються контролю під час гри у футбол. В даний час є два основних види синтетичної шкіри:полівінілхлорид (досить міцний і надійний матеріал, що дозволяє відмінно контролювати м’яч навіть у холодну пору року);поліуретан (даний матеріал характеризується ще більшою міцністю і дуже довговічний). Саме м’ячі з цього матеріалу користується величезним попитом серед тих, хто хоче вибрати якісний м’яч для футболу. До речі, саме він використовується в професійних футбольних матчах.КамераНе варто забувати про форму камери футбольного м’яча. Вона забезпечує більш точну керованість м’ячем. Більшість футболістів вибирають м’ячі з латексної камерою, яка тримає стабільну траєкторію польоту м’яча, а також добре тримає у собі повітря під час гри.ДизайнОшибочно думати, що при виборі дизайну футбольного м’яча потрібно звертати увагу не тільки його зовнішній вигляд. Тому, хто збирається вибрати м’яч, в першу чергу потрібно звернути увагу на кількість латок на м’ячі. Вони відповідають за аеродинаміку м’яча в грі. При виборі м’яча, рекомендуємо зупинитися на шести – або пятиугольниках. Також відмінний варіант – м’яч, пошитий із суцільних довгих смуг.
Інше Советы’,’football/championleague/1862703-Vo-vremja-matcha-Ligi-chempionov-ograbili-dom-igroka-PSZh’);” class=”b-articles-connected__list-item__link” href=”/football/championleague/1862703-Vo-vremja-matcha-Ligi-chempionov-ograbili-dom-igroka-PSZh”