Як вибрати бункер для внесення добрив

4-16-2019

Как выбрать бункер для внесения удобрений
З додатковими машинами (культиватор, дискова борона, Master), які мають власну шасі, можливо розподіл і внесення мінеральних добрив та насіння. За допомогою стійок культиватора з одного або двох бункерів в землю вносяться цілеспрямовано різні сорти добрив, в той час як за катками культиватора додатково насіння висіваються сідератних культур. При цьому скорочуються витрати, оскільки наявна техніка потребує модернізації, в іншому випадку, техніку можна використовувати без обмежень. (Комбінується з знаряддями Köckerling, наприклад, Allrounder -profiline – до 7, 50 м робочої ширини, дисковою бороною Rebell -profiline – і Vector).
Також хочемо вам порекомендувати только у нас
Під кожним бункером знаходиться дозуючий пристрій власної розробки, яка складається з котушок різної ширини. Ці котушки виготовлені з зносостійкого поліуретану. Цей матеріал є дуже гнучким, цим досягається дуже висока герметичність. Таким чином, котушки герметизують дозуючий пристрій при роторному обертанні так, що агрегат не потребує вбудованому інжекторі.
Дозуючі пристрої працюють від 2 – х окремих гідравлічних моторів.
Визначення швидкості і контроль норми внесення з допомогою GPS-датчика.
Обидва дозувальні пристрої управляються окремо один від одного. Експлуатація здійснюється з допомогою ISO – Bus терміналу (необхідність хв. Це базовий термінал має кольоровий дисплей розміром 5, 7 “, на якому відображається вся інформація найоптимальнішим чином.
З допомогою робочих органів культиватора вносяться цілеспрямовано добрива, одночасно можливе внесення насіння сидератів після ковзанки.
Через вікно в бункері легко визначається рівень наповнення. 450кг кожен) можна використовувати без проблем в дозуванні до останнього кілограма.
Для того щоб водій під час роботи мав повний огляд, обидва бункера змонтовані на рамі на достатній відстані один від одного. Тому машину можна легко контролювати через вільний простір між бункерами. обсяг масла45л/ хв (прямий привід).