Як вибрати брендвол

11-15-2018

Как выбрать  брендвол
Ргеѕѕ Wall. Свою популярність він здобув завдяки максимальній ефективності і мінімальної вартості. Зараз безліч заходів не обходяться без власного Прес Волл. Кожному бажаючому придбати його у Києві, допоможе компанія . Також прес волл можна замовити в будь-якій точці України. Ви телефонуєте нам надаєте макет, дані і побажання і наш дизайнер малює макет, після цього ми виготовляємо прес волл і відправляємо Вам за адресою.
Також хочемо вам порекомендувати замовити брендвол
Наша компанія професійно займається виробництвом рекламних конструкцій будь-якої складності. Налагодивши власне виробництво, ми отримали можливість встановлювати власну гнучку, а головне доступну, цінову політику. До роботи на нашому підприємстві допускаються тільки досвідчені майстри. Вибравши нас, як постійного партнера, Ви значно поліпшите свої позиції на ринку. Прес волл робимо двох типів: з люверсами, з кишенями (щоб не було видно люверсів). Термін виготовлення прес волла або боенд волла 2-3 дні.
Прес волл від компанії користуються великим попитом. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які допоможуть як можна довше зберегти первозданний вигляд рекламної конструкції. Для виготовлення розбірного каркасу застосовується міцна сталь, а банерное полотно має високу щільність. Все це пакується в чохол для транспортування, що також сприяє довгому збереженню презентабельного вигляду. Щоб зібрати конструкцію, Вам необхідно зібрати каркас по інструкції, що додається, а на ньому стяжками закріпити сам банер. У нас в Києві замовити Прес Волл можна в декількох модифікаціях, або запропонувати свою конструкцію. Замовлення з інших міст будуть відправлені поштовими компаніями.