Як вибрати білборд

11-11-2018

Как выбрать билборд
Щити – це ідеальні носії для організації тривалої рекламної кампанії. Порівняно з іншими варіантами зовнішньої реклами, яскраво ілюстрований білборд найбільш помітний. Завдяки великому розміру, реклама на щитах привертає увагу здалеку, що дозволяє використовувати всі можливості, які дає така зовнішня реклама. Причому дизайн бігборда — це необмежене поле творчості для маркетологів.
Також хочемо вам порекомендувати замовити брендвол
Ефективність ведення бізнесу завжди залежить від правильно продуманого і реалізованої рекламної стратегії. Для цього застосовуються різні засоби, але найбільшою ефективністю володіє реклама на білбордах (рекламний щит, бігборд). Даний спосіб просування товарів має безліч переваг. Якісний рекламний борд видно здалеку, на нього звертають увагу люди. Також дуже важливо мати можливість замовити білборд у професійній друкарні і розмістити його саме в тому місці, де його найбільше побачать потенційні клієнти.
Важливо враховувати, що для досягнення найкращого результату замовляти виготовлення білбордів необхідно тільки професіоналам. Досвідчені фахівці зможуть грамотно розробити макет і друк. Сучасне виготовлення рекламних щитів вимагає самого серйозного й уважного ставлення. В такому випадку можна гарантувати результат. Друк бігбордів ми виконуємо на професійному обладнанні.
Наприклад, широкоформатний друк на папері може застосовуватися для виготовлення афіш, плакатів, що рекламують виставки, концерти та інші заходи. Для цих цілей використовується широкоформатний друк на папері Блюбек ( Blue-back). Цей тип паперу володіє рядом специфічних властивостей, що дозволяють застосовувати її для зовнішньої реклами. Одним з головних таких властивостей є підвищена стійкість проти впливу вологи і атмосферних чинників, завдяки чому забезпечується достатня довговічність рекламних бордів. Крім цього, папір Blue back, використовувана для широкоформатного друку дозволяє наклеювати нові афіші поверх старих, при цьому наявність спеціальної блакитний підкладки старе зображення не проступає. Також широкоформатний друк на папері Blue back може застосовуватися для створення постерів інтер’єрної реклами.