Як відремонтувати телефон

6-3-2017

Мобільний телефон – гаджет просунутий, тільки от живе він недовго: два-три роки, якщо пощастить. Екстремальні умови використання, постійні падіння, різкі перепади температур, купання у воді і навіть пиво – лише частина того, що може трапитися з трубкою. Та й заводський шлюб ще ніхто не відміняв. Скільки ж коштує ремонт мобільного телефону і де можна полагодити бідолаху?Рекомендую https://service-iphone.com.ua/remont-iphone-6s/remnont-knopki-home за доступною ціною

Про ремонт мобільників написати статтю у мене руки свербіли вже з півроку, але все часу не вистачало. І тут ба!.. Підвернувся хороший привід. Я сам зіткнувся з проблемою ремонту. Одне невдале падіння мого телефону борт під час катання на ковзанах, і діагноз невтішний: дисплей вщент.

Горював я хвилин 15 після цього, але потім моє нещастя трансформувалося в цей матеріал. От і дійшли мо руки до розслідування, де можна відремонтувати стільниковий телефон в Челябінську і скільки це буде коштувати.

Взагалі ремонт будь-якої техніки варто чітко розділити на гарантійний і негарантійний. Гарантійний ремонт передбачає безкоштовний ремонт авторизованих виробником сервісних центрах протягом терміну гарантії внаслідок заводського браку. Тут же я хочу розповісти про післягарантійне [негарантийном] ремонті.

Якщо вам пощастило і руки «вставлені правильним місцем», то зайнятися ремонтом можна і самому. Але я в цьому плані «101 нещастя», тому ризикувати не став, аж надто дорогий мені мій телефон, щоб ставити на ньому експерименти. До речі, я б не рекомендував займатися самостійним ремонтом. Краще звернутися в сервісний центр до фахівців.

Де можна відремонтувати свій мобільний телефон або комунікатор?

Що цікаво зі списку більш ніж тисячі фірм, що займаються ремонтом стільникових телефонів в Челябінську, Магнітогорську, Златоусті, Міассі та інших містах Челябінської області, 98% нічим не відрізняються від вас самих. Це самоучки, які проводять експериментальні ремонти. Але це не зупиняє людей, і вони ремонтують свої телефони в підземних переходах і кіосках. Мені ж був потрібен якісний ремонт в авторизованому виробником сервісному центрі.

На відміну від «самоделкиных» співробітники авторизованих центрів проходять навчання і тренінги по освітнім програмам компаній-виробників техніки. Вони знають цю техніку вздовж і впоперек. Це схоже на навчання пілотів в авіації: просто так керувати літаком не вийде.