Як вибрати подарунок начальнику або для бізнес партнера

11-20-2016

Людина щодня проводить на роботі більшу частину свого часу. Тому, в якомусь роді, підприємство або офіс стають другим домом.
Це неминуче призводить до спільним проведенням свят. Практично будь-яке торжество передбачає дарування подарунків чи сувенірів.
Вибір сюрпризу є дуже непростим етапом підготовки до свята. Особливо складною стає задача, коли урочистий випадок у керівника або бізнес партнера.
Если Вы ищете качественный подарок руководителю , то рекомендую посмотреть их здесь. Цена и качество товара приятно удивит Вас.

Выбор подарка
Подарунки для директора діляться на підкласи:

презенти,
сувеніри,
оригінальні дрібниці.
Вони можуть бути святкові і повсякденні. За своїм функціональним призначенням презенти бувають наступні:
іміджеві,
прості,
оригінальні,
практичні,
екзотичні,
класичні,
ханде-мейк.
При виборі важливо пам’ятати, що головну роль відіграє мова подарунка. Грамотно підібрана річ здатна не тільки викликати почуття радості, але і розповісти винуватцеві торжества про ставлення до нього, а також про якості самого дарувальника.

Цим просто гріх не скористатися. Адже можна підняти свій імідж в очах керівника і зробити відносини більш міцними. Свята, дозволяють піднести сувенір, дають можливість проявити уважність один до одного.

Що враховувати при виборі подарунка

Правильно підібраний презент – ознака хорошого тону і знань правил етикету. Він говорить про хороше виховання. Ось основні критерії, які необхідно брати до уваги при виборі:

Свято у керівника стосується всіх співробітників. Тому в першу чергу необхідно досягти консенсусу про суму, яку кожен готовий викласти.
Аналізуємо привід для подарунка. День народження, а тим більше ювілей, припускають більш дорогі речі. До професійного свята або новому році доречний невеликий креативний сувенір.
Для кого необхідний подарунок. Жіночі та чоловічі бажання явно відрізняються.
Якого роду презент. Для керівника він може носити діловий характер, а для партнера по бізнесу – особистий.
Вік винуватця торжества.
Варто враховувати обстановку, в якій буде подаватись подарунок, особисті смаки директора.
Поради щодо уникнення помилок при виборі подарунка

Не рекомендується обирати дуже дорогі, або навпаки, занадто дешеві презенти. Важливо знайти золоту середину. Завдання дарувальника – підкреслити статус керівника. Неприпустимо ставити його в незручне становище своїм подарунком.

Не можна купувати легковажні сувеніри або двозначні презенти. Те, що вирішено дарувати, повинно бути знаком пошани і захоплення. Начальник не той чоловік, над яким можна жартувати.

Одна з помилок багатьох колективів – зневажливо ставлення до подарунка. Часто люди думають, що у директора все є. Головне правило подарунка – прояв уваги. Пофантазуйте і придбайте щось оригінальне.

Ще одна часто допускається помилка – організація застілля. Такого роду діяльність не має нічого спільного з подарунком. Це лише доповнення до неї.

Список можливих подарунків для керівника та бізнес партнера

Подарунковий сертифікат

Це самий універсальний презент на той випадок, якщо нічого іншого в голову не прийшло. Однак важливо знати смаки та інтереси керівника.

Виходячи з цього, можна замовити оздоровчі процедури, розважальні заходи, екскурсії або можливість самостійного придбання якого-небудь товару. Перевага подарунка такого роду в тому, що для директора залишається простір за вибором часу активації сертифіката.

Оригінальний сувенір

В даному випадку доведеться бути дуже винахідливим. Подарунок рекомендується підбирати для офісу або будинку. Підійде цікава статуетка для саду, органічно вписується в ландшафтний дизайн.

Техніка

Чудово, якщо хтось із співробітників в курсі подій, чого не вистачає керівнику для повного щастя. Може це буде музичний програвач, планшет, проектор або щось ще для офісу. Цілком можливо, що чогось не вистачає вдома.

Аксесуари для особистого авто

У цьому напрямку варто рухатися тільки в тому випадку, якщо партнер по бізнесу або начальник є палким любителем свого залізного коня. Хорошим варіантом стане невеликий пилосос для прибирання салону, якийсь незвичайний гаджет або сувенір.

Єдиних рад не існує. Головним чинником у цій справі є ваші грошові можливості. Вибираючи подарунок діловій людині, яка стоїть на порядок вище вас по службовій драбині, важливо враховувати особисті знання та спостереження за ним.