Як вибрати найкращий годинник

4-25-2017

Вибір годиників – це завжди приємне і захоплююче заняття. І в якійсь мірі відповідальна, і не тільки тому що якісні годинники вимагають певних інвестицій, але і, що особливо важливо, – годинник зазвичай купують надовго, а вибрати правильного супутника життя на багато років завжди непросто. Хочупорекомендувати купити  http://kronos-shop.com.ua/tag_heuer/

Наш багаторічний досвід у продажу годинників і в часовому сервісі навчив нас однією мудрості – вибирати і купувати годинники найкраще «наживо», безпосередньо в магазині.

Годинник, подібно багатьом аксесуарів, потребують обов’язкової примірці. На жаль, часто буває так, що годинник, куплені через інтернет, не виправдовують наші сподівання. Те, що сподобалося на картинці, може погано сидіти на руці. Справа в тому, що матеріал, з якого зроблені годинник, їх колір, форма, розмір можуть не збігатися з індивідуальними особливостями руки, кольором шкіри, розміром зап’ястя. А в магазині цей ризик зводиться до нуля. Звичайно, попередньо має сенс придивитися до різних моделей в інтернеті і вибрати кілька годин, які подобаються і відповідають Вашим критеріям.

Вибір годин у чому відбувається інтуїтивно, за принципом «подобається – не подобається», але все ж таки ми рекомендуємо обміркувати деякі опції: який спосіб життя Ви ведете, чи займаєтеся спортом, чи любите плавати або захоплюєтеся дайвінгом, який одяг найчастіше носите, чи потрібні Вам годинник більшою мірою як прилад для визначення точного часу, або вони повинні відображати соціальний статус власника, потрібно щогодини відповідати певному стилю в моді, чи ж годинник для Вас – це аксесуар або прикраса.

У наших магазинах і на нашому сайті Ви зможете отримати детальну інформацію про годинник Omega, Rado і Longines: про переваги різних механізмів, про додаткові функції, про те, які моделі найбільш переважні, якщо Ви займаєтеся спортом або ходите на яхті в море, дізнатися більше про різних матеріалах, з яких годинники зібрані. А також вибрати собі за смаком ремінець або навіть колекцію ремінців до одним годинах з нашого унікального зібрання в більш ніж 2000 ремінців та браслетів