Як вибрати брокера бінарних опціонів

4-5-2017

Вирішивши прийняти участь у торгах бінарними опціонами, потенційний трейдер стикається з безліччю технічних проблем, вирішити які дуже непросто. Найперше, що має турбувати трейдера, це власна база теоретичних і практичних знань. Цей фундамент, можна придбати завдяки штудіювання тематичної літератури та вивчення основ бінарної торгівлі, шляхом проходження відео-курсів. Освоєння цих знань, є відправною точкою до успішної торгівлі бінарними опціонами. Наступний важливий крок для починаючого трейдера – вибір брокера бінарних опціонів. Для цього можна скористатися складеними мною рейтингом. Пропоную почитати https://verumoption.com/ru/training/chto-takoe-binarnye-opciony/

Це ключовий крок у становленні трейдера, так як саме брокер визначає, наскільки комфортно вам буде вести торги.
Більшість новачків недооцінюють важливість вибору брокерської компанії, стаючи легкою здобиччю для брокерів-одноденок, які промишляють за рахунок депозитних коштів наївних недосвідчених трейдерів. Для того, щоб не стати здобиччю спритних компаній, слід скрупульозно підійти до вибору брокера.

Бінарні опціони якого брокера вибрати

Це нагальна дилема більшості трейдерів. Різноманіття компаній і вмілі рекламні капкани, здатні ввести в оману навіть бувалих учасників ринку. Рішення про перевагу того або іншого брокера, багато починаючі трейдери беруть на інтуїтивному рівні. Подібна легковажність виправдано лише до перших серйозних збитків , які поніс трейдер. Надалі, нехтування досвідом успішних трейдерів, порівнянно з дурістю, і свідчить про неготовність людини до торгівлі бінарними опціонами.

Визначити, якого вибрати брокера для торгівлі бінарними опціонами складно.

Складність полягає в індивідуальній інтерпретації інформації та торгових сигналів, які у кожної брокерської компанії різні.
Незважаючи на суто технічний напрямок торгів, успіх операції залежить від колірного оформлення торгової платформи, навігації та зручності інтерфейсу. Безумовно, ці нюанси не є ключовими, але вони накладають певні штрихи на загальну картину трейдингу. Саме комфортабельність торгів, стає запорукою становлення трейдера.

Як вибрати брокера бінарних опціонів. Поради досвідчених трейдерів

Вивчіть історію брокера. Приділіть особливу увагу досвіду роботи брокерської компанії. Лише деякі брокери, затримуються на ринку бінарних опціонів понад трьох років. Брокери для бінарних опціонів з репутацією, вигідно відрізняються від аналогічних компаній, умовами і чистотою угод. Вивчити підґрунтя, вам допоможуть економічні дані, спеціалізовані форуми і міжнародний рейтинг брокерських компаній. Останні кілька років, першість рейтингу тримають компанії-брокери 24option, AnyOption і TopOption. Це перевірені брокери бінарних опціонів, які представлені на економічному ринку не перший рік. Їх репутація не підлягає сумніву, і діяльність регламентована провідними компаніями світу. Проте, досвід роботи брокера – це ще не запорука успіху бінарних торгів.

Ретельно перевірте функціональність торговельної площадки. Це важливий аспект вибору, і підійти до нього слід відповідально, так як від цього залежить ваш майбутній фінансовий успіх. Деякі функціональні особливості майданчики описані в ліцензійній угоді компанії-брокера, а деякі, трейдери пізнають на власному досвіді. Оптимальним варіантом вивчення функціоналу торговельної площадки, є демо-рахунок. З його допомогою, ви можете, не вкладаючи власних грошей, вивчити нюанси торгівлі на окремо взятій майданчику. Тестування майданчики, бажано проводити в декількох брокерських компаніях одночасно. Це дозволить вам напрацювати досвід реальної торгівлі в різних умовах, і вибрати кращого брокера бінарних опціонів.

Зверніть увагу на рейтинг трейдерів окремо взятої торговельної площадки. Ці відомості доступні кожному бажаючому. Приділіть деякий час на вивчення динаміки кількох трейдерів і прочитайте їх відгуки. Перше, що має насторожити починаючого трейдера, це єдиний стиль відгуків і нестабільна динаміка. На ринку бінарних опціонів, досить багато брокерів, які штучно накручують власну прибутковість, вдаючись до послуг партнерських компаній. Їх роботою є залучення нових трейдерів, шляхом агресивної реклами компанії-брокера. У хід йдуть хвалебні відгуки про неймовірну прибутковості, помилкові графіки і обіцянку златих гір. Якщо зіткнулися з подібним явищем, то уникайте співпраці з подібними компаніями. Дійсно надійним брокерам бінарних опціонів, не потрібна дешева мішура і агресивна піар-кампанія.

Інтерфейс. Це те, що відрізняє брокерів бінарних опціонів з репутацією, від «дутих» компаній-брокерів. Останні, в кращих традиціях легковажних дівчат, часто використовують яскравий інтерфейс із заплутаною навігацією і сумнівним функціоналом, від душі приправляючи нав’язливою рекламою нових «успішних» стратегій. Якщо зайшовши на офіційний сайт брокера, ви кожну хвилину закриваєте спливаючі вікна і не можете знайти цікаву інформацію, то не варто вступати з цією брокерською компанією в ділові відносини. Дійсно функціональні та якісні торгові майданчики, відрізняються лаконічним інтерфейсом і зручною навігацією. Це обумовлено тим, що надійні брокерські компанії зацікавлені в оперативності і успіх роботи своїх трейдерів.

Підводячи підсумок короткому переліку рекомендацій, можна зробити висновок, що для починаючого трейдера немає нічого краще, ніж всебічне вивчення ринку бінарних опціонів, включаючи брокерські компанії. Лише такий підхід допоможе новачкові безболісно для свого депозиту, потрапити в складну систему опціонів і отримати максимальну вигоду з торгів. Вивчення вимагає часу, але воно з лишком окупається прибутком угод, і стає фундаментом фінансового добробуту трейдера бінарних опціонів.