Як вибрати брокера бінарних опціонів ?

4-22-2017

Як вибрати брокера бінарних опціонів – один з найважливіших питань, які потрібно вирішити трейдеру. Сьогодні свої послуги пропонують більше двохсот брокерів, кожен з яких пропонує свої умови роботи на фінансових і сировинних ринках.Пропоную почитати про рекомендуемые брокеры

Для того щоб вирішити питання як вибрати брокера бінарних опціонів, необхідно враховувати кілька моментів:

Термін роботи брокера. Довіряти свої гроші новачкам, у яких поки немає репутації було б недоцільно. Основна маса брокерів зареєстровані в офшорних зонах, це пов’язано в першу чергу з мінімізацією витрат на бюрократичну тяганину. Але цей факт все одно насторожує, у випадку банкрутства чи злого умислу, знайти такого брокера практично неможливо. Тому звичайно ж краще співпрацювати з брокером, який протягом декількох років показував стабільну роботу.

Сертифікація брокера. Брокер, який має сертифікати від контролюючих органів, вселяє більше довіри, адже це означає, що діяльність брокера перевірена і періодично піддається перевіркам з боку контролюючого органу.

Умови роботи брокера. Необхідно уважно читати угоду користувача при відкритті рахунку. Всі умови, виставлені брокером повинні бути зрозумілі, а в разі сумнівів необхідно ставити питання консультантам, поки все не стане гранично ясно.

Індивідуальні переваги трейдера. Як і у всьому в житті, необхідно розставити пріоритети при виборі партнера для роботи. Висока прибуток супроводжує високий ризик це потрібно пам’ятати, також необхідно звернути увагу на мінімальний депозит, наявність безкоштовного демо-рахунку, додаткових інструментів для торгівлі, можливість повернення при збитковій угоді, наявність необхідних активів і так далі.
Вибір торгової платформи. На сьогодні існує дві великі категорії торгових платформ: перша – вбудована в браузер, друга – встановлюється безпосередньо на пристрій. Перша набагато простіше в обігу, але менш інформативна, не володіє достатніми параметрами для проведення технічного аналізу. Друга ж дуже функціональна, але разом з тим досить складна в зверненні. А тому знову таки необхідно розставити пріоритети і здійснити свій вибір. Втім, є і комбінований варіант, який передбачає установку торгового терміналу та проведення аналізу з його допомогою, а здійснення безпосередньої торгівлі вже у вікні браузера.