Як вибрати бінарні опціони

4-12-2017

Бінарний опціон – це вид опціону, за яким нараховується фіксована прибуток, або інвестор не отримує нічого, залежно від того, чи виконані умови опціону.
Такі опціони можна придбати практично на всі фінансові інструменти; вони надають трейдерам можливість відкрити довгу або коротку позицію на певний часовий період (від однієї хвилини до кінця торгового дня). Хочу порекомендувати binex демо счет

На відміну від традиційних опціонів, бінарний опціон неможливо перепродати до закінчення терміну виконання контракту після його покупки.

Бінарні опціони також називають “цифровими опціонами”, опціонами “все або нічого” і “опціонами з фіксованим прибутком”.

Як відбувається торгівля бінарними опціонами?

Припустимо, ви придбали бінарний опціон на акції якоїсь компанії; у цьому випадку ви отримаєте фіксований прибуток, якщо акції будуть торгуватися вище ціни виконання (ціні-страйк) після закінчення терміну виконання опціону, тобто якщо контракт виповниться “з прибутком”.

Якщо ж акції компанії на момент закінчення строку виконання будуть торгуватися нижче ціни-страйк, контракт виповниться “без прибутку”, і ви нічого не отримаєте.

Говорячи простою мовою, трейдер прогнозує лише напрямок ринку підвищиться або знизиться ціна.

Таким чином, сам термін “бінарний опціон” виник тому, що у такого опціону є тільки два можливих результату.

Переваги і недоліки

Вважається, що торгівля бінарними опціонами – порівняно нескладний вид трейдингу, оскільки від трейдера потрібно лише передбачити напрям руху ринку. Можливий ризик відомий заздалегідь, так само, як і потенційний прибуток, причому цей прибуток можна отримати навіть у тому випадку, якщо опціон виконується за ціною, що перевищує ціну страйк всього на один пункт.

Критики, однак, стверджують, що цей вид трейдингу не володіє достатньою регулятивної базою і в цілому більше нагадує азартну гру, ніж спосіб інвестування.