Як правильно брати кредит

2-13-2019

Как правильно брать кредит
Таджикистан / Економіка / Як правильно отримати кредит.
Також хочемо вам порекомендувати www.moneyveo.ua
Дуже важливо пам’ятати правило, яке допоможе вам уникнути багатьох проблем, якщо ви вирішили отримати кредит, – Головне не просто отримати кредит, а отримати кредит правильно. Перш за все, дайте собі відповідь на питання: чи дійсно Вам потрібен кредит.
Зробіть свої розрахунки і визначте потрібну вам суму кредиту. А також, дізнайтеся умови по сумі кредиту, яку ви хочете отримати, в різних банках і порівняйте їх. Важливо звернути увагу на розмір процентної ставки, інші платежі, а також штрафні санкції за несвоєчасні платежі.
Як перестати нескінченно витрачати і почати збирати гроші.
Після того, як ви з’ясували всі умови, порівняли їх і вибрали підходящий Банк, вам необхідно дуже уважно ознайомитися з умовами кредитного договору та його додатками. Не можна підписувати договір поки ви його повністю не прочитали, і у вас не залишилося по ньому питань.
На жаль, дуже часто люди не читають, або не повністю знайомляться з умовами кредитних договорів і підписують їх. Це може призвести до непорозумінь в майбутньому, оскільки після підписання договору відносини Банку і клієнта (по отриманому кредиту) будуються на основі кредитного договору. Важливо пам’ятати, що після підписання кредитного договору, ви маєте право відмовитися від одержання кредиту, тільки в разі, якщо ви не отримали гроші в касі (або на банківський рахунок).
По – перше, здійснюєте платежі в строк. Не можна спізнюватися і затримувати платежі за кредитом. Це призведе до штрафних санкцій і погіршенню вашої кредитної історії. По – друге, здійснюєте платежі в касу Банку і зберігайте квитанції. По – третє, в разі виникнення питань, яких спірних ситуацій, необхідно письмово звертатися в Банк для вирішення вашого питання. Не можна отримувати кредит для іншої людини. Не можна передавати кредит (його частину) іншим людям. Не можна використовувати кредит не для тих цілей, які ви вказали при отриманні кредиту. Не можна обманювати і надавати неправильну інформацію співробітникам банку про себе і свій бізнес. Дотримання вищевказаних правил допоможе вам правильно підібрати і отримати кредит. Уникнути непорозумінь при співпраці з банком, а також скоротити ризик потрапляння у складні ситуації з – за неправильного отримання кредиту. Матеріали рубрики в сфері підвищення фінансової грамотності населення. Де працюють і скільки отримують таджикистанцы.