Як правильно вибрати брокера: коротка пам’ятка

4-5-2017

Як я вже писав в однойменній статті, аналітик в брокері, звичайно, ніякої не займається аналітикою. Але чомусь всі без винятку брокери бінарних опціонів люблять називати своїх менеджерів цим гучним словом. Рекомендую https://binarki.net/otzyvy/verum-option/

По суті це звичайний аккаунт-менеджер, який може допомогти вам з навчанням або якимись технічними питаннями. Але для нас важливо інше, аккаунт-менеджер може бути своєрідним лакмусом у питанні, якого брокера вибрати для торгівлі бінарними опціонами. Адже ваш менеджер діє у відповідності з політикою самого брокера. І якщо він починає на вас активно тиснути, значить, компанія проводить таку агресивну політику. Звичайно, зустрічаються окремі екземпляри недолугих менеджерів, але це швидше виняток, який тільки підтверджує правило. Якщо ви хочете перевірити свого менеджера, задайте йому кілька простих запитань по темі бінарних опціонів, послухайте, які стратегії він пропонує.

Якщо під виглядом ексклюзивних супер-прибуткових стратегій вам пропонують Мартінгейла, «точки розвороту», сигнали для бінарних опціонів від инвестинг або, ще гірше, торгівлю по головах биків – це тривожний дзвіночок. Так як всі ці стратегії націлені на злив депозиту і були введені в бінарних опціони недобросовісними брокерами.

6. Двоє зі скриньки: ДУ і ОТС

А ось і найбільш тривожний дзвінок в питанні, як правильно вибрати брокера бінарних опціонів. Почнемо, з довірчого управління (ДУ). Тут менеджер запропонує вам варіант, при якому самий кращий аналітик буде керувати вашим рахунком. Вже запропонував? Біжіть!

По-перше, як ми вже з’ясували вище, жодні аналітики брокерів з клієнтами не працюють, тобто керувати вашим рахунком буде людина, у якого менше знань, ніж у вас. Менеджери зливають трейдерам тисячі доларів з рахунку за кілька хвилин;
По-друге, якщо політика брокера дозволяє займатися подібним «лохотроном» (яким вже за визначенням є ДУ), то будьте готові, що велика ймовірність, що залишки грошей на рахунку вам брокер не виведе. Таких історій, на жаль, сотні й тисячі.
Тепер про ОТС (over the counter). Тобто котирування вихідного дня. Банки у вихідні закриті, тому брокер сам придумує котирування. Кому будуть зручні ці котирування: трейдеру або брокеру? Відповідь, по-моєму, очевидний. Якщо брокер бінарних опціонів займається таким лохотроном, значить, якість у нього відповідне.

7. Котирування, ау!

бінарні опціони де торгувати

Ну і останній пункт, який далеко не самий останній за важливістю. Котирування. У цьому пункті об’єднано багато питань, починаючи від затримки відкриття і закриття ордерів (при відкритті або закриття котирування змінюються на вигідні брокеру) і закінчуючи відвертим подтасовыванием котирувань з боку брокера. Все це, м’яко кажучи, заважає торгувати і перетворює торгівлю в звичайну рулетку. Наведу приклад, як я вже говорив, мої торгові стратегії дають близько 75 відсотків плюсових ставок. Загалом-то я постійно перебуваю у пошуках додаткового брокера, тому вирішив спробувати поторгувати в одній ну дуже розрекламованої компанії (до речі, ця сама компанія запускає нового робота, боюся, реклами буде не менше). Кінець цієї історії далеко не щасливий, понад 40% плюсових ставок закрилися з мінусом. Все тому, що брокер малював котирування (за це, до речі, отримав штраф). Як це перевірити?

Порівняйте котирування, які дає ваш брокер з незалежним джерелом або котируваннями якого-небудь відомого великого брокера. Звичайно, всі брокери беруть котирування з різних місць: хтось із великих банків, хтось з надійних фінансових компаній, тому невелика різниця допустима. Але! Різниця ця повинна бути постійно пропорційною. Тобто якщо ви, наприклад, порівнюєте котирування вашого брокера з котируваннями на живому графіку і бачите різницю в 5 пунктів, то ця різниця повинна зберігатися завжди. Випадки, коли графіки йдуть у різні сторони – це пряма ознака шахрайства з боку вашого брокера.

Бінарні опціони: якого брокера вибрати? Резюме

Давайте підведемо підсумки. Скажу відразу, якщо ви прийшли на бінарні опціони за емоціями, азартом і пр. – то немає ніякої різниці, якого брокера бінарних опціонів ви виберете. Якщо ж БО ви прийшли за заробітком і мають намір серйозно працювати – то до вибору брокера бінарних опціонів потрібно підходити з усією відповідальністю. Сподіваюся, моя пам’ятка допоможе вам з відповіддю на питання, якого брокера вибрати. Від себе можу порекомендувати тих трьох брокерів, у яких торгую на даний момент, можете ознайомитися з ними в огляді. Також пропоную вашій увазі мій рейтинг брокерів бінарних опціонів.