Versace випустив мобільний телефон Versace Unique

0
182

Компанія Versace у співпраці компанією ModeLabs Group оголосила про випуск Versace Unique, повнофункціонального мультимедійного телефону з сенсорним екраном. Ця модель буде продаватися в ексклюзивних мережах, які торгують годинниками та ювелірними виробами, а також у флагманських бутиках Versace у всьому світі, починаючи з червня 2010 р.


Versace Unique

Лицьова сторона телефону покрита чистим високотехнологічним керамічним лаком, вишукано облямованим обробкою жовтого золота 18 карат або інкрустацією нержавіючої сталі марки 316L. Задня сторона обтягнута шкірою, виробленої вручну, з тисненої головою горгони Медузи. За словами виробника, екран Versace Unique з сапфірового скла являє собою найбільший єдиний елемент з цього високотехнологічного матеріалу, коли-небудь производившийся для споживачів. Цей екран неможливо подряпати; він гладкий і чутливий до натиснень, екран також забезпечує ідеальну провідність і точність управління сенсорним інтерфейсом.

Versace Unique
Versace Unique

За оболонкою Versace Unique ховається цілий світ технологій, розроблених компанією LG. Versace Unique володіє підтримкою мереж третього покоління (3G), клієнтським додатком електронної пошти, медіаплеєром, 5-мегапіксельною камерою зі спалахом. Телефон підтримує технологію Dolby Mobile об’ємного звучання для високоякісного відтворення рингтонів і здатний протягом 30 годин програвати музичні файли формату MP3 і відео.