В яких цілях застосовують наркотичні рослини.

9-23-2018

В яких цілях застосовують наркотичні рослини.

З рослиною аконіт пов’язано безліч легенд. За однією з них Геракл, полонивши пса Цербера, вивів його з печери, де тварина, засліплене яскравим сонцем, впало в сказ, і з його пащі потекла отруйна слина. Там, куди вона капала, виросла трава аконіт або борець, як її називають у більшості російських медичних довідників. Деякі види рослини борець вважаються отруйними, а інші – навпаки, лікувальними. Аконіт (Aconitum), або борець, або шоломниця відноситься до сімейства Лютикова. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі buy pharmabee pen online.
Російська назва рослини аконіт – борець – походить від слова “бороти”, побарывать недуга, що красномовно підтверджують інші російські назви борця — цар – зілля, цар – трава. Аконіт (борець) – це багаторічна трав’яниста рослина, в більшості своїй отруйна. У нього шоломоподібні квітки різного забарвлення, зібрані в кисті на кінцях одиночних стебел, як правило, з великими, в загальному контурі округлими, сильно розсічені листям на більш або менш довгих черешках.
У першій секції найбільш отруйні види рослин аконіт з синіми квітками і кореневою системою, що складається з двох або декількох (в окремих видів, наприклад, у аконіту каракольского, до 15) бульб, зрощених в ланцюжок. У другій – менш отруйні рослини борець з сімейства Жовтців з жовтими, бузковими або білими квітками і дещо перекрученим стрижневим коренем, що складається з тонких шнуровидних коренів, зрощених разом. У третій секції – неотруйні для більшості теплокровних тварин і людини рослини з жовтими квітками і бульбоподібними корінням.