У Вєтнамі виявлені дві гробниці

0
198

Дві стародавніх гробниці були виявлені в’єтнамськими археологами в Ханої. Імовірно, гробниці були побудовані в IV – VI ст. Перше поховання було виявлено ще на початку квітня будівельниками при прокладанні дороги. Прибулі на місце археологи незабаром знайшли сліди другій гробниці.

Обидва поховання знаходяться на глибині близько 2 м під землею. Найбільша з них має довжину 4,7 м і ширину 2 м, Розміри другій гробниці – 3,9 м в довжину, 1,2 м завширшки. Висота гробниць становить близько 1 м. Обидва поховання були побудовані паралельно один одному. Вони зроблені з теракотових цегли, прикрашених малюнками, у верхній частині гробниць є звід.

В ході розкопок археологи виявили близько 35 артефактів, в тому числі залізні цвяхи, які, як передбачається, були вбиті в труну, кілька обпалених рисових зерен і ваза у формі півня. Залишки самого гробу і кістки померлих знайдено не було.

За словами експертів, обидві гробниці були зроблені в китайському стилі, проте їх власники могли бути родом з В’єтнаму, повідомляє Vietnamnet.