У Сонячній системі може бути ще одна планета

0
264

У Сонячній системі може бути ще одна планета, вважають дослідники з університету Луїзіани. Об’єкт може представляти собою газовий гігант, маса якого в 4 рази більше маси Юпітера. Можливо, вона ховається за так званим хмарою Оорта, найбільш віддаленим регіоном в Сонячній системі.

Ймовірна планета, що отримала назву Тіхе (Tyche), знаходиться від Сонця на відстані, в 15 тис. разів більшій відстані, що відокремлює Землю від нашої зірки.

Фахівці вважають, що докази існування дев’ятої планети вже зібрані телескопом NASA – Wise. Однак інформацію ще належить ретельно проаналізувати. Перші дані будуть оприлюднені в квітні цього року. А протягом двох наступних років астрономи зможуть встановити, чи існує на задвірках нашої Сонячної системи ще одна планета чи ні.

Планета Тихе, якщо вона є, повинна складатися головним чином з водню і гелію. Вона може мати атмосферу, що нагадує атмосферу Юпітера. Можна припускати, що у неї є супутники. Температура її поверхні може становити -73 градусів Цельсія, повідомляє Independent.