У Сінгапурі показали сканер, «фільтруючий» пасажирів

0
200

У Сінгапурі представники IATA (International Air Transport Association) продемонстрували прототип системи перевірки пасажирів, яка, за словами авторів проекту, допоможе позбавити аеропорти від численних черг. Система розподіляє пасажирів за групами залежно від «ступеню довіри» до нього. Спочатку виробляється сканування райдужної оболонки ока пасажира, після чого йому пропонується пройти в один з трьох тунелів. Ті хто вже проходив сканування раніше і не викликає підозри, можуть пройти через тунель з полегшеним режимом перевірки. Вони повинні будуть пройти через рентген, металодетектор і детектор небезпечних рідин, який тільки з’явиться в аеропортах.

«Звичайні пасажири» піддадуться також скануванню взуття та детектору, выявляющему вибухові речовини. Ті ж, хто викличе підозри, наприклад, пасажири, які купили квиток готівкою в один кінець, пройдуть повну перевірку, в тому числі сканування всього тіла.

Для перевірки пасажиру необхідно буде лише пройти по 7-метровим тунелем, зупиняючись на короткий час перед відповідним детектором.

Система буде тестуватися ще протягом 18 місяців, а через 5 років, можливо, вона з’явиться в аеропортах, повідомляє Telegraph.

x??http://www.telegraph.co.uk/finance/financevideo/8559650/New-five-second-