У Росії створили снайперську гвинтівку під самий «ходовий патрон»

0
274

Конструкторське бюро приладобудування (КБП, Тула) створило в цьому році снайперську гвинтівку СВ-8 під найпоширеніший у світі універсальний патрон .338 Lapua Magnum (калібр 8,58 міліметра), повідомив РІА Новини начальник конструкторського підрозділу КБП Борис Волков.

Раніше на озброєнні російської армії і спецслужб снайперської гвинтівки під патрон не було. Між тим цей снайперський патрон є найбільш поширеним і затребуваним в світі.

«Створена КБП снайперська гвинтівка СВ-8 під цей патрон займе свою специфічну нішу в снайперську озброєнні Росії: між снайперськими гвинтівками СВД (калібр 7,62 міліметра) і ОСО-96 (калібр 12,7 мм)», – сказав Волков.

За його словами, нова гвинтівка буде затребувана на світовому ринку озброєння за рахунок традиційного якості і надійності російського стрілецької зброї, що відповідає всім сучасним вимогам до снайперському озброєння. «У першу чергу, це регульована довжина і висота приклада, висота сошок, задня опора та інші специфічні елементи снайперського озброєння», – уточнив Волков.