У Німеччині представили машину без водія

0
310

Німецькі фахівці з Вільного університету в Берліні продемонстрували можливості своєї нової розробки – автомобіля без водія. Модель, названа як MIG (Made in Germany), побудована на базі Volkswagen Passat. Машина оснащена декількома камерами, лазерними далекомірами, термодатчиками і супутниковою навігацією.

«У майбутньому з міркувань безпеки людям буде заборонено керувати автомобілями», – вважає професор Вільного університету в Берліні Рауль Ройас. – «Сучасні машини завтра будуть для нас таким пережитком минулого, як зараз гужовий транспорт. Років через 5-10 технологію можна буде використовувати в аеропортах, заводах, складах. У містах такі машини можуть з’явитися через 20-30 років».

Німецькі фахівці вважають, що нова технологія знизить кількість машин на дорогах, оскільки людям не потрібно буде часто свій власний транспорт. Їм на зміну прийдуть громадські автомобілі без водія.

«Автомобілі, які використовують сенсори для розпізнавання інших машин, пішоходів і велосипедистів, що у майбутньому виявляться більш безпечними, оскільки водії статут часто втрачають концентрацію», – кажуть німецькі дослідники.

Представлена фахівцями Вільного університету в Берліні модель «бачить» у всіх напрямках в межах 70 м на відміну від людини, яка дивиться тільки в одному напрямку, повідомляє Physorg.