У Китаї побудують комуністичний парк відпочинку

0
224

У муніципалітеті Чунцин на південному заході Китаю планується побудувати новий парк відпочинку, який буде присвячений історії комуністичної партії. Парк буде витримано в червоних тонах. На його створення передбачається витратити 2,5 млрд. юанів (386,7 млн. доларів).

Згідно з планом, парк займе 128 гектарів. Він буде складатися з трьох частин: майданчики для проведення вистав, власне самого парку та торговельної частини.

У парку розташується театр з напіввідкритою дахом на 2100 місць, що символізують 21 століття. Тут будуть показуватися вистави, присвячені історії комуністичної партії з 1921 року до наших днів.

У парку з’являться п’ять прапорів із спеціального матеріалу, які повинні потрапити в Книгу рекордів Гіннеса. Серед них – національний прапор площею 1949 кв. м, прапор партії площею 1921 кв. м, військовий прапор площею 810 кв. м, комсомольський прапор площею 1922 кв. м і піонерський прапор 1949 кв. м. Перше уявлення в парку повинно відбутися до 1 липня 2012 року, коли буде відзначатися наступна річниця Комуністичної партії Китаю.

У парку також знайдеться місце для саду, де передбачається посадити червоні клени і троянди. Для туристів тут побудують три готелю.

Повністю парк буде побудований протягом 4 років. Організатори вважають, що щодня її будуть відвідувати 30 тис. – 50 тис. туристів, повідомляє CRI.cn.