TAG Heuer випустила телефон з шкіри водяної змії

0
367

Компанія TAG Heuer оголосила про запуск нової моделі мобільного телефону Fuchsia MERIDIIST GMT, яка стане доповненням до жіночої лінії TAG Heuer MERIDIIST, а також вишуканою альтернативою спортивним чоловічим варіантами.


TAG Heuer Fuchsia MERIDIIST GMT

Fuchsia MERIDIIST надійде в продаж вже в першій половині 2011 року в бутіки TAG Heuer і авторизовані точки продажу в усьому світі.

Відмітна риса нової моделі – оздоблення кришки акумулятора екзотичної шкірою водяній змії (Indonesian acrochordus javanicus), яка вперше використовується в колекціях MERIDIIST. Новий телефон Fuchsia MERIDIIST буде доступний в класичному корпусі з полірованої і сатинованої нержавіючої сталі 316L з контрастною обробкою кольору фуксії.

Витончена обробка телефонів –не новина для TAG Heuer MERIDIIST. Наприклад, найрозкішніша модель була прикрашена 1232 діамантами загальною вагою 7,4 карата, її полегшений варіант – 208 діамантами загальною вагою 1,3 карата. Задня панель такого телефону була виконана з шкіри алігатора білого кольору, але у вересні 2010 року цю колекцію доповнили і нові моделі, одна з яких має унікальну обробку корпусу з шкіри пітона з золотим напиленням. У поєднанні з діамантами, вона стала зразком вишуканого стилю і справжнього декадансу.