Стратегії торгівлі бінарними опціонами

4-22-2017

Люба людина, яка знайома з біржами і має позитивний досвід в торгівлі, підтвердить, що самі стратегії не є запорукою отримання прибутку. У кінцевому підсумку все залежить від самого трейдера. І це вкрай важливо розуміти, особливо новачкам, що приходять на ринок і бродять по ньому в пошуках “Грааля”. Хочу порекомендувати Вам http://option-rating.com/ . Це ефективний спосіб заробити.

Але проблема в тому, що якщо ви не розумієте ринок і ті системи, які використовуєте, то навіть “Грааль” у своїх руках ви пропустіть, не зрозумівши з чим ви працювали. Успіх приходить лише до тим, хто професійно підходить до справи. Якщо ви будете чітко розуміти свою систему, розуміти принципи роботи ринків, принципи руху валюти, принципи поведінки учасників ринку – ви отримаєте перевагу над іншими. Мене часто просять розповісти про найбільш прибуткові опціонні стратегії, за допомогою яких кожен буде гарантовано заробляти.

Чесно кажучи навіть не знаю, що на це відповідати, бо я ще не зустрічав систему, яка працює на 100%. Так її і в принципі бути не може. Але фокус у тому, що вона й не потрібна! Потрібна просто стратегія, яка на дистанції буде рухати депозит вгору. Під дистанцією я розумію десятки місяців. Тижні і дні не підходять для аналізу – вкрай малий термін. Найкращі системи торгівлі на ринку Для тих, хто тільки починає свій шлях на фінансових ринках ми рекомендуємо звернути увагу на прості стратегії. Цей матеріал буде корисний і трейдерам з досвідом, оскільки всегд можна знайти який-небудь елемент, який допоможе поліпшити результати торгівлі.

Ось лише деякі з найбільш поширених і простих методик: Торгівля по тренду – алгоритм роботи з ринком, коли на ньому сформувалася тенденція. Потрійне підтвердження угоди – в основі лежить застосування правил, які визначають сам ринок. Точний вхід в ринок – складний механізм, який цікавий тим, що шукає оптимальні точки входу, коли ризик програшу мінімальний.

Коли і як використовувати

Питання як і коли використовувати торгові алгоритми актуальний завжди, і я хочу зупинитися на ньому трохи докладніше. Отже, питання – а скільки в принципі потрібно стратегій трейдеру? Я часто задаю це питання на вебінарах, і практично завжди отримують відповідь, що потрібно хоча б 2-3, щоб було більше угод та депозит зростав. Насправді саме такий підхід і губить новачків. Ось у чому фокус. Коли у вас багато алгоритмів – ви починаєте плутатися між ним. Навіть якщо ви не плутаєтеся, то з-за безлічі моделей ви не можете приділити 100% уваги одній, щоб повністю вивчити її і вичавлювати максимальний результат від її застосування. У підсумку ви не женіться за якістю, а за кількістю… Відкрити побільше угод…. Знайти ще десяток стратегій… А потрібно всього лише взяти 1 алгоритм і повністю його вивчити. Іншого шляху немає і бути не може. Як новачкові вибрати стратегію Вибір методу торгівлі це основа основ, яка в кінцевому підсумку і визначає прибутковість. До цього вибору потрібно підходити усвідомлено. Зі свого боку хочу дати кілька рекомендацій: Не женіться за кількістю. Краще взяти 1 систему і досконально її вивчити, чим взяти 3 стратегії і не розуміти на 100% як вони працюють.

Я навіть більше скажу – потрібен мінімум рік успішної торгівлі перш ніж ви скажіть – це моя стратегія, я її знаю і можу прибутково використовувати. Не женіться за модою, а вибирайте те, у що вірите самі. У всіх людей різна психологія. У всіх різне бачення того, що відбувається на ринку. Так з чого ж ви вирішили, що можна все универсализировать? Навпаки, потрібно зрозуміти, в чому саме ви розбираєтеся краще всього. Розумієте основи тренда – ваш шлях. Розумієте і вмієте знаходити відкати – використовуйте моделі розвороту. Але в будь-якому випадку ви вибираєте модель під себе. Управління капіталом та ризиками. Це та частина, яку більшість просто ігнорує. Але саме в умінні управляти ризиками та капіталом лежить той самий “золотий ключик” від бірж. В загальних рисах цей пункт говорить про чіткий план торгівлі. Є план – ви знаєте як торгувати. Немає плану – стріляєте з гармати по горобцях – диму багато, толку мало.

Створення торгових систем “Як створити безпрограшну стратегію” – це питання знайомий кожному читачеві. Кожен з нас хоче, щоб торгівля бінарними опціонами приносила тільки позитивний результат, і щоб торгувати можна було дуже легко, а в ідеалі ще й багато часу забирало. Я, звісно, трохи перебільшую, але саме це і шукає більшість людей, які прийшли на ринок і щиро вірять, що тут можна легко і швидко збагатитися. Але дуже швидко у них злітають рожеві окуляри і приходить розчарування. А вірніше, приходить розуміння того, що трейдер – професія, а не веселе проведення часу. Але повернемося до терміну “безпрограшні”. Не буду вдаватися в детальні міркування, скажу тільки – таких стратегій ніколи не було, немає, і не буде. Не вірите? Ваше право, але навіть великий і жахливий Джордж Сорос у більшості угод терпить збиток! Друга справа, що він прибутковими операціями ці збитки перекриває, але це вже до питання про управління ризиками та капіталом. Але факт в тому, що навіть Сорос терпить збитки і знає, що таке поразка.

Розумні ж люди вивчають системи, які дозволять на тривалій дистанції бути в плюсі. Що таке безпрограшні стратегії? Щоб остаточно закрити це питання, давайте трохи пофантазуємо. Уявіть, що безпрограшні і прості стратегії для новачків реально існують. Є стратегії, з яким навіть мавпочка може заробляти мільйони. Виходить, що такі системи повинні обов’язково відповідати вимогам: Управління капіталом. Все починається з визначення депозиту і лота. Ось як часто ви починали свою вивчення з цих пунктів? Ніколи або рідко? А даремно… Система повинна враховувати, що можна йти часом в глибокий мінус, фіксуючи по 5-8 збитків до ряду. Ваш депозит повинен це переживати, залишивши вас на плаву, щоб надалі всі відбити. Це є перша вимога. Обмеженість у роботі. Це суб’єктивний момент, але все ж – кращі стратегії ізольовані. Вони пишуться під конкретний ринок або актив, враховуючи всі тонкощі останнього. Наведу приклад з життя, коли люди самі собі вигадують проблеми, ігноруючи цей пункт.

Знаєте, я просто зрозуміти не можу, що потрібно трейдеру, у якого є алгоритм, який 4 години на добу дає 90% результат. Навіть якщо це буде не 4 години, а 5 хвилин і 1 угода на день – все одно це космос! З такими цифрами потрібно заробляти, а не шукати проблеми. Стабільність у часі. Є безліч думок, але факт – всі прибуткові стратегії стабільні протягом тривалого часу. Я зараз говорю про строк 1 рік і більше. Не може бути так що рік тому ви працювали з 80% прибутку, а сьогодні з 50% – значить на початку вам просто пощастило і ви безсистемно трохи заробили. Максимальна похибка в результатах на дистанції не повинна перевищувати 10%. Багато хто навіть говорять про ліміт в 5%!