Стівен Хокінг: нам не треба шукати контакт з інопланетянами

0
275

Відомий астрофізик Стівен Хокінг вважає, що інопланетна життя безумовно існує, однак людству не варто намагатися шукати контакт з нею. Таку думку він висловив у своєму інтерв’ю, зробленому для нової документальної серії телеканалу Discovery, яка вийде в наступному місяці, повідомляє Telegraph.


Стівен Хокінг

За словами Стівена Хокінга, у Всесвіті 100 млрд. галактик, кожна з них містить сотні мільйонів зірок. Малоймовірно, що Земля є єдиним місцем, де може зародитися життя.
«Навіть беручи до уваги одні тільки ці цифри, мій математичного складу розуму допускає думку про існування інопланетян», – говорить астрофізик. – «Єдине питання – як може виглядати ця сама інопланетна життя».

На думку Стівена Хокінга, можливо, це мікроби, прості організми, такі як черви, що існували на Землі мільйони років. Однак не можна заперечувати можливості позаземного життя більш розвинутої форми.
«Нам потрібно лише поглянути на себе, щоб зрозуміти, що життя може прийняти настільки розвинену форму, що з нею нам зустрічатися не слід», – говорить Стівен Хокінг. – «Більш розвинена інопланетна життя може стати загарбницької, прагне колонізувати планети, яких вона досягне».

Вчений, який страждає паралічем, застерігає, що контакт з позаземною життям ні до чого хорошого для людства не призведе. «Якщо інопланетяни насправді відвідають нас, я думаю, що для нас підсумок буде таким же, як для американських індіанців, коли Крістофер Колумб вперше ступив на територію Америки», – говорить Стівен Хокінг.