Шуманет

11-28-2016

ШуманетТиша і комфорт подобається будь-якій людині. Тому будуючи будинок або роблячи ремонт у квартирі, все більше число людей вдається до застосування високоякісних шумопоглинаючих матеріалів, одним з яких є шуманет. Купити його – значить забути назавжди “класичну” ситуацію в радянських панельних будинках, де можна почути, як ходять по кімнаті люди, що живуть на два поверхи вище, і таким чином зрозуміти важливість якісної звукоізоляції будь-якого приміщення.
Цей матеріал виготовляють у вигляді пресованої плити, або рулонного матеріалу. Шуманет – звукоізоляція, яку полюбили вітчизняні будівельники, адже цей матеріал не просто поглинає зайві звуки, але і має масу інших переваг, таких як низька поглощаемость вологи, негорючість і т. д. У нас Ви можете купити шуманет будь-якого виду.

Шуманет-БМ – це базальтова звукопоглинаюча минплита НГ (негорючий), що виготовляється за передовими технологіями на виробничих потужностях компанії «Акустик Груп». Низька питома маса (47кг/м3) забезпечує мінімальне навантаження на несучі конструкції і монтаж без використання спецтехніки.

Ціни на Шуманет БМ та іншу продукцію компанії можна дізнатися, відкривши повний прайс-лист.

Область застосування

Матеріал призначений для заповнення порожнин між несучими конструкціями і облицюванням з листових матеріалів при монтажі каркасних конструкцій в житлових і виробничих приміщеннях. Високі технічні характеристики звукопоглинання Шуманет-БМ дозволяють домогтися ефективних значень звукоізоляції конструкцій з мінімальним збільшенням маси конструкції.

Склад

Мінеральна плита на базальтової основі, що пройшла гідрофобну обробку, що виключає накопичення вологи усередині матеріалу.

Особливості продукту

Професійна звукоізоляція;
Контроль якості кожної плити;
Негорючий матеріал.

Щоб купити Шуманет-БМ у виробника в Москві і отримати безкоштовну консультацію по використанню матеріалів для звукоізоляції, можна скористатися формою зворотного зв’язку або ж зателефонувати в офіс компанії.