Що таке екг за холтером.

1-19-2018

Що таке екг за холтером.
Фахівець у галузі лікування чоловічого безпліддя, нестачі статевих гормонів, зниження тяги і можливості статевого життя, порушень сечовипускання пов’язаних з захворюваннями простати, сечовипускального каналу. З успіхом виконує відновлювальні, мікрохірургічні і пластичні операції на статевих органах при хворобі Пейроні, варикоцеле, водянках і кістах яєчок, операції пов’язані з протезуванням статевих органів. Останнім часом в широкій медичній практиці зростає інтерес до добовим досліджень ЕКГ і артеріального тиску. Таке дослідження має назву добове моніторування або добова запис за Холтером (за прізвищем американського лікаря, вперше запропонував дану методику). Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі экг по холтеру.
На жаль, на прийомі лікар не завжди має достатньо часу, щоб пояснити пацієнту мету і важливість даних досліджень. Це безперервна реєстрація ЕКГ протягом доби. Запис ЕКГ здійснюється за допомогою невеликого портативного приладу, який пацієнт носить на поясі під одягом. Під час дослідження пацієнт веде звичайний спосіб життя, відзначаючи в спеціальному щоденнику час і обставини виникнення неприємних відчуттів в області серця. Дослідження виконується як в стаціонарі, так і амбулаторно. Це два необхідних методу діагностики, але зовсім різних. Вони доповнюють один одного, але, ні в якому разі не замінюють.
Нехай на звичайній ЕКГ були виявлені порушення ритму. Але для лікаря ця інформація малозначима, тому що він не може грамотно і безпечно призначити лікування, так як не знає, скільки цих порушень ритму було за добу. Це тільки один з безлічі прикладів, що характеризують можливості добового монітору ЕКГ. Без даного дослідження лікар змушений лікувати наосліп, вгадуючи до якого з перерахованих вище варіантів віднести пацієнта. Пацієнта турбують болі в області серця при навантаженні або на тлі емоцій. Він робить звичайну ЕКГ, але ніяких проблем з нею не виявляється.