Що таке бінарних опціонів? Це просто, швидко і вигідно!

4-12-2017

Унікальність бінарних опціонів полягає в тому, що для того, щоб отримати прибуток, вам не потрібно довго чекати, як, наприклад, при використанні банківських вкладів. Ви самі вибираєте час, через яке буде перевірятися ваш прогноз на зміну ціни активу (час закінчення опціону). Брокер бінарних опціонів дозволяє торгувати навіть бінарними опціонами з часом закінчення 1 хвилина, це значить, що вже через 1 хвилину після укладення угоди ви можете отримати прибуток!Хочу порекомендувати Вам почитати на сайті  http://smartinvestman.com/

Ви можете вибрати час закінчення угоди від 1 хвилини до 6 місяців. Такі умови підходять як трейдерам, практикуючим “швидку” торгівлю, так і тим клієнтам, які розглядають торгівлю бінарними опціонами, як довгострокову інвестицію.
Бінарні опціони це просто
Розібратися в тому, що таке бінарні опціони і як вони працюють, можна буквально за кілька хвилин.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс торгової платформи розроблений з урахуванням побажань як початківців, так і досвідчених трейдерів. Для вашої зручності ми розробили три види торговельної платформи, і ви зможете вибрати з них той, який підходить саме вам! Ви дуже швидко зрозумієте весь нескладний механізм укладення угод на бінарних опціонах, навчитеся укладати угоди з будь-яких видів бінарних опціонів, на будь-які активи, з будь-яким часом закінчення. А якщо у вас виникнуть питання, ваш персональний менеджер з радістю на них відповість.
Як заробити на бінарних опціонах
Відповідаючи на питання «що таке бінарних опціонів?», варто відзначити, що це не чарівна паличка, яка одним помахом принесе вам величезну прибуток. В кожній угоді є ризик: ви можете втратити всю суму вашої угоди.

Для того, щоб заробляти, а не втрачати гроші, з допомогою бінарних опціонів, потрібно вміти прогнозувати ринок, правильно передбачати, чи буде ціна обраного активу зростати або знижуватися. Як цьому навчитися, якщо ви ніколи раніше не торгували ні на форексі, ні бінарними опціонами, а про курси валют знаєте тільки тому що кожен день проходьте мимо “обмінника”?

Саме для того, щоб вам було простіше розібратися з тим, як заробляти, торгуючи бінарними опціонами, розробила унікальні сервіси – помічники. У вас є можливість почати працювати з нами з вивчення нашого навчального посібника “Торгівля бінарними опціонами. Практичне керівництво” або ж відразу почати торгувати і при цьому навчатися на практиці.
Бінарні опціони: як відкрити торговий рахунок
Для того щоб почати торгувати вам потрібно відкрити торговий рахунок (це відбувається миттєво) і внести на нього гроші.
Поповнення рахунку не займе більше двох хвилин. Для вашої зручності ми підключили всі найпопулярніші способи поповнень: банківські карти, Qiwi, WebMoney, Yandex.Гроші. Можна навіть поповнити рахунок готівкою через платіжні термінали, салони стільникового зв’язку “Евросеть”, Зв’язковий.
Гроші на вашому торговому рахунку завжди знаходяться у вашому розпорядженні, ви в будь-який момент можете зняти ваші кошти і вашу прибуток зручним для вас способом (Банківський рахунок, банківська карта, Qiwi, Yandex.Гроші, WebMoney).
Бінарні опціони: способи зняття коштів
Бінарні опціони це вигідно!
Програми – помічники для заробітку на бінарних опціонах:
щоденні огляди ринку бінарних опціонів з докладним описом головних подій дня, на яких можна заробити
план торгівлі бінарними опціонами на тиждень
консультація персонального аналітика, який підбере для вас індивідуальний план торгівлі бінарними опціонами
покрокове керівництво трейдера, в якому детально описаний кожен крок на шляху до успіху в торгівлі бінарними опціонами
унікальні відео-огляди від аналітичного відділуПерші в галузі огляди, розроблені спеціально для ринку бінарних опціонів
SMS – сповіщення про найбільш важливі економічні події, які не можна пропустити
економічний календар, де ви знайдете головні події, які обов’язково вплинуть на фінансовий ринок
календар звітності компаній — огляд основних подій у житті великих компаній, які дозволять заробити на найприбутковіших бінарних опціонах
стратегії прибуткової торгівлі бінарними опціонами
“думки трейдерів” – індикатори настроїв ринку, ви завжди зможете подивитися, що думають в реальному часі трейдери про те, куди піде ринок по конкретному активу
курс індивідуального навчання торгівлі, розроблений з урахуванням різного рівня підготовки трейдерів
служба підтримки клієнтів
сервіс «персональний менеджер» – співробітник компанії, який за фактом є представником трейдера в компанії
Кожен день у фінансовому світі відбуваються десятки подій, на яких клієнти нашої компанії регулярно заробляють, не втрачайте можливість почати заробляти вже сьогодні і ви. Наша компанія готова не тільки надати вам надійну торговельну платформу, але і допомогти в освоєння цікавої і перспективної професії – трейдер!