Що потрібно для риболовлі.

5-17-2019

Що потрібно для риболовлі.

Поряд з швидким і масовим розвитком аматорського рибальства зростає і асортимент знаряддя для лову. Починаючому рибалці потрібно знати, що їх виготовляють з лози, ліщини, берези, бамбука, металу, склопластику та ін. Перша вимога до них – міцність, друге – пружність, третє – довжина. Не слід тримати у воді, від цього втрачається міцність, з’являються тріщини або настає корозія. Для зручності транспортування вудлища роблять складні з декількох секцій. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі воблеры на судака.
Для лову риб використовують поплавкові, фідерні, штекерні, нахлистові, донні, зимові та спінінгові вудки. На тонкому кінці вудилищ обов’язково приладнують петельку, через яку пропускають волосінь снасті, яка закріплюється на котушці або на середині вудилища. У тому випадку, якщо зламається кінець вудлища, рибак не втрачає всієї снасті і спійману рибу. Рідко для рибальства, але ще застосовують капронову і пеньковий шнур. Щоб волосінь не втрачала своєї еластичності, її слід час від часу занурювати на кілька годин у 50% -ий розчин гліцерину і води і менше тримати на сонці.
Використовують для з’єднання основної волосіні снасті з повідцем на донної вудки, кормачках, жерлицах, доріжках, колах, спінінгах при обертових блеснах. Призначений для стримування повідця з гачком і наживкою або насадкою на певній глибині, а також для фіксування покльовки риби. Існують поплавці лежачі і стоячі, які виготовляють з гусячого пера, кори дерев, пінопласту, пластмаси різного розміру і форми.