Розроблено «рідкий» бронежилет

0
306

Новий тип бронежилета створили фахівці з британської компанії BAE Systems. Вони запропонували використовувати особливу рідку субстанцію, яка буде заповнювати простір між шарами кевлара. Рідина буде гасити удар, розподіляючи імпульс по всьому бронежилету. З чого складається субстанція, фахівці BAE Systems не повідомили.

Зараз британські солдати використовують бронежилети з керамічних пластин і кевлара, проте вся ця захист важить надто багато і незручна для ведення бою в районах з жарким кліматом, наприклад, в Афганістані, де температура повітря може досягати 50 градусів Цельсія.

Разработан «жидкий» бронежилет

За словами представників BAE Systems, їх розробка виявиться дуже до речі в таких випадках. Якщо звичайний бронежилет важить близько 10 кг, вага бронежилета, наповненого рідиною, буде в два рази менше.

Проведені випробування показали, що «рідкий» бронежилет з 10 шарів кевлара не поступається за своїми характеристиками бронежилету з 31 шару кевлара, якщо в нього стріляти з пістолета калібру 9 мм.

В майбутньому BAE Systems має намір представити «рідкий» бронежилет, захищає від більш потужного зброї, такого як автомат AK47, повідомляє Daily Mail.