Розробка сайтів

4-15-2020
Розробка, створення сайтів Черкаси • Веб-студія WEBMAESTRO

Сайт компанії — фундамент побудови бізнесу в інтернеті. Всі подальші маніпуляції з рекламою і просуванням будуть спиратися на сам сайт: його дизайн, зручність використання, технічні можливості. Сайт вирішує бізнес – завдань: від підвищення продажів до створення сильного бренду. Весь процес підпорядкований реалізації цих ідей.
Розробляємо продають і SEO оптимізовані сайти, які займають високі позиції в пошуковій видачі. Також хочемо вам порекомендувати Разработка сайтов

Сайти адаптивні, швидко завантажуються і ідеально відображаються на будь-яких пристроях – телефонах, планшетах, комп’ютерах. У комплекті з корпоративним сайтом йде: Домен і хостинг на півроку, настройка поштового домену, базова пошукова оптимізація, установка Google Analytics і Яндекс. Сайт легко просунути, і він приносить прибуток. Весь процес розробки підпорядкований ідеї ефективності та доцільності. Ми розробляємо продаємо і SEO оптимізовані сайти, а ви економите на пошуковому просуванні. При розробці сайту ми завжди пам’ятаємо про цілі — сайт повинен приносити прибуток бізнесу.

Ми розробили більше 100 проектів, які окупили витрати на їх розробку.
За весь час роботи ми запустили 100 проектів у різних галузях бізнесу. Кожен другий клієнт приходить до нас по рекомендації.
Вивчаємо ринок, цільову аудиторію, конкурентів. Поєднуємо отримані дані з нашими напрацюваннями та маркетинговими тенденціями. З урахуванням аналітичних даних підбираємо візуальні компоненти сайту і опрацьовує елементи інтерфейсу.
Налаштовуємо структуру, впроваджуємо дизайн і функціонал інтегруємо з 1С. В результаті цього сайт швидко в пошукових системах Яндекс і Google.
Налаштовуємо контекстну рекламу на ваших цільових клієнтів. Підтримуємо і просуваємо сайт в пошукових системах Яндекс і Google.
Після всіх пройдених етапів ви отримуєте ефективний сайт з високою конверсією і оптимізований під пошукове просування.
Високий рівень клієнтського сервісу і якості продукту допомагає домагатися команда висококваліфікованих фахівців.