«Ростелеком» представив перший мультистандартный планшет з ГЛОНАСС

0
301

В рамках виставки «Зв’язок-Експоком-2011» компанія «Ростелеком» представила концепт першого у світі планшетного комп’ютера з підтримкою російської системи глобального позиціонування ГЛОНАСС.

«Пристрій є мультистандартным і може бути успішно використане як на масовому ринку, так і в держсекторі, – говорить Владислав Швайбович, директор з управління та розвитку бездротових активів «Ростелекома», генеральний директор «Скай Лінк».

Планшет з операційною системою Android розроблений на базі мультистандартного мультидиапазонного чіпа Qualcomm MDM 6600, що підтримує стандарти CDMA/GSM/UMTS/HSPA. Цей чіп є основою універсальної платформи для створення широкого спектру пристроїв, які дозволяють користуватися інтернет-доступом в будь-якій точці земної кулі, де є мережі мобільного зв’язку.

Мультистандартный чіпсет Qualcomm MDM 6600 поєднує в собі всі основні технології зв’язку третього покоління (3G), які використовуються у світі, працює в частотних діапазонах від 450 МГц до 2100 МГц, підтримує GPRS/EDGE, HSPA+ (до 14.4 Мбіт) і EV-DO (до 14.7 Мбіт), а також технології супутникового позиціонування GPS і ГЛОНАСС.

Планшет під управлінням операційної системи Android 2.2. має 7-дюймовий «ємнісний мультитач» дисплей з роздільною здатністю 1024×600 пікселів і підтримкою 16.7 млн. кольорів (Hi FRC). Розмір планшета 190х120х11.8 мм, вага – 400 р.

Модель підтримує бездротові з’єднання Wi-Fi, Bluetooth, 3G і володіє всіма доступними на ОС Android мультимедійними можливостями і інтерфейсами: аудіо / відео плеєр з 3,5-дюймовим роз’ємом для навушників, вбудований мікрофон, 2 стерео динаміка, фотокамера (3,2 mp), HDMI і USB порти, GPS/ГЛОНАСС приймач. Процесор ARM cortex-A8 800 МГц, оперативна пам’ять 512 Mb і 3D процесор ATI Yamato DX V3 доповнюють технічні характеристики планшета. На батареї Li-ion 3500mAh може пропрацювати від однієї підзарядки до 5 годин у режимі активного використання.

Планується, що нове абонентське пристрій надійде в продаж у другому півріччі 2011 року.