Російські фізики винайшли спосіб точного копіювання картин

0
568

Спосіб бездоганного копіювання будь-якої картини винайшли російські фізики. Тепер навіть «Мона Ліза» може бути відтворена в мільйонах екземплярів, які неможливо буде відрізнити від оригіналу.

Досягти цього допоможе розроблена співробітниками Фізичного інституту ім. П. Н. Лебедєва РАН (ФІАН) нова технологія прямого лазерного перенесення речовини з допомогою видимого світла. Роботою пристрою можна буде керувати за допомогою комп’ютера.

«Ми розробили технологію перенесення речовини, зокрема, масляних фарб за допомогою лазера на парах міді, що працює в режимі підсилювача яскравості зображення. За допомогою такої технології можна переносити не тільки окремі елементи, але й цілі фрагменти зображення», – пояснив голова групи розробників ФІАН Олександр Насибов.

За допомогою нової технології можна не тільки копіювати, але і творити нові картини. Причому художники можуть писати без всякої кисті – просто на екрані комп’ютера, а потім перенести художній твір на полотно за допомогою нововинайденого приладу, повідомляють Вести.