Робот-манекен допоможе з віртуальної приміркою

0
332

Купуючи одяг в інтернет-магазині дуже складно сказати, як вона буде виглядати насправді. Що ж робити? На допомогу прийде робот-манекен, розроблений в компанії Fits.me. У минулому році фахівці компанії вже випустили робота для чоловічої половини населення, тепер була представлена жіноча версія, яка в силу особливостей фігури, є більш складною. Робот-манекен під назвою FitBot має рухомі частини, які можуть висуватися, тим самим в точності повторюючи статура того чи іншої людини. Знаючи свої розміри, користувач зможе прикинути, як саме та чи інша одяг буде на ньому виглядати. Звичайно, покупець в силу зрозумілих причин у режимі реального часу не зможе поглянути, як робот трансформується, приймаючи його розмір. Зате людині будуть доступні фотографії вже одягненого манекена.

Суть ідеї полягає в наступному. Спочатку в магазині на манекен надіваються моделі одягу різного розміру, поступово видозмінюючи статура робота. Всі отримані варіанти записуються на камеру і поміщаються у цифровий архів. Ввівши свої параметри через інтернет, покупець отримує зображення сподобалася одягу на манекені того або іншого розміру.

FitBot

В даний час договір з Fits.me на використання роботів-манекенів вже уклав британський рітейлер Hawes & Curtis, повідомляє Daily Mail.