Реєстрація офшорів «з нуля»

1-31-2017

Як зареєструвати компанію в офшорі?

Процедура регистрация оффшора в ОАЭ однакова, які б види офшорів пропонувалися. Для початку проводиться перевірка найменування, що триватиме до 5 діб. Якщо назва схвалена, потрібно надати дані на реєстрацію і чекати корпоративні документи, які можуть бути отримані в строк 7-18 днів. Всі процеси можуть здійснюватися дистанційно. Часто реєстрація офшорних компаній вимагає від власників лише надання сканованої копії паспорта зі сторінкою прописки.

офшоры«Готові» офшорні компанії – просте рішення

Якщо для вас не має великого значення можливість дати назву своєї компанії самостійно, ви можете істотно заощадити свій час і придбати «готовий офшор», оформлений за всіма правилами обраної вами юрисдикції. Це робиться протягом одного дня, а змінити назву компанії ви зможете пізніше, це не заборонено. Придбати можна і компанію, яка була зареєстрована кілька років тому – це лише додасть їй ваги в очах партнерів. Однак обслуговування офшорних компаній вимагає щорічних відрахувань, тому за інших рівних умов покупка компанії «зі стажем», за яку ваш посередник виплачував гроші довше, обійдеться дорожче.

Де купити офшор: грамотний підхід до вибору посередника

Купити «готовий офшор» або зареєструвати новий в даний час пропонують багато посередники. Від їхньої чесності, професіоналізму та уважності до запитів клієнтів буде залежати подальша доля вашої офшорної компанії.

Що ж повинен пред’явити надійний посередник? Спробуємо перерахувати основні тези-рекомендації за його вибором:

Солідний досвід роботи на ринку і бездоганна репутація. Уникайте компаній-одноденок.
У списку пропозицій завжди є так звані «кращі офшори» – компанії в ключових офшорних зонах світу.
Можливість отримати детальну консультацію для визначення юрисдикції майбутнього офшору. Фахівці компанії-посередника повинні вміти розгорнуто і доступно розповісти про політичної та економічної ситуації в офшорній зоні та особливості її законодавства.
Індивідуальний підхід до клієнта, заснований на принципах довіри та конфіденційності. Ви повинні бути впевнені, що обговорення ваших фінансових схем залишиться тільки між вами та посередником.
Відкриття рахунку нової компанії в банку. Банківськими службовцями ретельно перевіряються всі документи. Це дає вам додаткові гарантії того, що покупка офшорної компанії здійснюється у надійного посередника. Як правило, послуги з реєстрації оффшорних компаній і відкриття рахунків надаються «одним пакетом».
Публікація на сайті компанії-посередника всіх актуальних новин і змін щодо офшорів. Надійний посередник завжди у курсі «чорних списків» офшорів. Реєстрація вашої компанії у такий офшорній зоні приверне до неї підвищену увагу в країні ведення бізнесу і замість полегшення податкового тягаря може його посилити. У багатьох країнах операції з офшорами ретельно контролюються.
Чистота репутації готових офшорних компаній. Посередник повинен гарантувати, що куплену вами компанію ніхто раніше не використовував, та її історія бездоганна.
Відповідність вартості послуг поточним станом ринку. Ціна на офшор у провідних компаній-посередників завжди буде практично однаковою.
«Готовий офшор»

За минуле десятиліття вона заслужила довіру понад 4000 клієнтів, багато з яких продовжують співпрацю досі. Такий показник був досягнутий за рахунок дотримання елементарних правил ведення бізнесу і, перш за все, високого рівня сервісу, який включає дистанційне та оперативне обслуговування по всій Росії; задоволення інтересів клієнтів замість нав’язливого пропозиції їм того, що вигідніше продати; відкриття банківських рахунків без застережень і заперечень. Колосальний досвід і висока обізнаність фахівців компанії дозволяє найбільш повно вирішувати завдання будь-якого бізнесу, аж до побудови холдингових структур для оптимізації оподаткування і фінансових потоків.