Послуги широкоформатного друку

11-20-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати широкоформатная печать в Киеве

(066) 954-86-16

(097) 713-89-22

Прийом і відправка замовлень 7 днів на тиждень

Власне виробництво більше 1000 м2

Гарантія якості виробленої продукції

Тов «інжиніринг сервіс» – найякісніший широкоформатний друк і реклама в україні. Майже 10 років на ринку побудували довірчі відносини між нами і нашими контрагентами. Високий рівень лояльності, швидке і якісне виконання замовлень забезпечили нам передові позиції в сфері широкоформатного друку, зовнішньої і внутрішньої реклами!

Початківці широкоформатні друкарні часто жертвують якістю в гонитві за кількістю, але наше кредо – висока якість за лояльними цінами. Друк банерів і широкоформатний друк від інжиніринг сервіс цінуються по всій україні, а наш сервіс гарантує постійний приплив задоволених клієнтів. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені якістю, швидкістю і найбільш лояльною на ринку ціною. Ми завжди йдемо на поступки своїм клієнтам і готові укладати довгострокові контракти, працюючи на постійній офіційній основі, регулярно перемагаючи в тендерах і заробляючи престижні державні нагороди! щоб переконатися, ознайомтеся з нашими соціальними мережами, відгуками та задоволеними клієнтами! замовляйте широкоформатний друк у нас!

Печінка послуг широкоформатного друку ви можете побачити в розділі “послуги”.

Водафон 066-954-86-16

Київстар 097-713-89-22

[email protected]

Широкоформатний друк-це створення високодеталізованих зображень на рулонних матеріалах за допомогою цифрового друку. Застосовується для випуску елементів зовнішньої реклами і деталей інтер’єрного оформлення шириною до 3 м. Друк здійснюється на таких матеріалах як вінілова плівка, тканина, сітка, пвх, прапорова тканина і ін.

Ми працюємо так, щоб ви ні про що не турбувалися. Масштабний досвід у друкованій справі та новітня матеріально-технічна база дозволяють “інжиніринг сервіс” реалізувати проекти будь-якої складності. Доступно як штучне виготовлення, так і великі тиражі. У будь-якому форматі співпраці ми гарантуємо фанатичний контроль якості і маніакальну точність по дотриманню термінів.

Студія здійснює друк на:

Розмір не має значення-нанесемо зображення в якості до 2880 dpi. На однаково високому рівні робимо внутрішню і зовнішню широкоформатний друк. Рекламні плакати, вивіски, фотошпалери, що пройшли через наші верстати не вигоряють, не облазять і не жовтіють роками. Залежно від призначення і особливостей розміщення конкретного виробу, ми підберемо оптимальний метод друку: ультрафіолетову, сольвентну або латексну. Якість і дотримання техпроцесу проконтролюємо на всіх етапах виробництва. Віддрукуємо так, щоб у вас не могло навіть виникнути сумнівів у справедливості ціни або проблем із закріпленням банера/фотошпалер на поверхні.

Dpi-dots per inch, кількість точок на дюйм. Чим більше dpi – тим вище якість надрукованого зображення.

Згідно з дослідженнями центру psychologies, яскрава і соковита графіка діє на людську свідомість набагато сильніше озвучених або прочитаних цифр і тверджень. Ви можете сто разів прокрутити рекламу по радіо, замовити десятки статей у виданнях і отримати нульову конверсію або надрукувати один великий і красивий банер, який буде притягувати клієнтів, як бджіл на мед.

Природно, важливо знайти хорошого дизайнера, донести до нього ідею рекламної кампанії і зацікавити в роботі. Але це тільки півсправи-навіть найефективнішу рекламу можна зіпсувати, якщо замовити широкоформатний друк низької якості. Коли замість гри яскравих фарб на макеті ви отримуєте тьмяне щось в натурі, виникає тільки одне закономірне питання: за що я заплатив гроші?

Благо, уникнути подібних ситуацій просто. Зверніться у фірму, для якої виготовлення банерів та іншої реклами – поставлений процес, якість – не синонім вартості, а увага до деталей – головний принцип. Свої послуги пропонує “інжиніринг сервіс” в києві, дніпропетровську, харкові, одесі та запоріжжі.

Через друкарські верстати «інжиніринг сервіс ” проходить більше кілометра матеріалу на добу. 6 машин працюють в цілодобовому режимі. Виробництво не зупиняється вже 5 років і передумов до цього не спостерігається. Великі обсяги дозволяють нам пропонувати конкурентні ціни на широкоформатний друк. Фарби і матеріали закуповуються великим оптом у перевірених постачальників.

Можливе виготовлення день в день-затвердіть макет до 12, і після 18 банер вже можна буде повісити на самому видному місці.

Працювати з нами легко:

Всього шість кроків, трішечки часу і грошей, але ніякої витрати нервових клітин! ми добре виконуємо роботу поки ви займаєтеся більш важливими справами.

Оптово-роздрібна орієнтація “інжиніринг сервіс” позитивно позначається на умовах співпраці для всіх клієнтів. Після першого ж замовлення, ви запросите у менеджера прайс на повний спектр послуг. Принаймні, так відбувалося з нашими постійними замовниками. Вони вже знайшли кращий широкоформатний друк в україні і не збираються відмовлятися. Спробуйте і ви!