Porsche випустить гібридний суперкар

0
268

Компанія Porsche випустить обмежену кількість нових гібридних суперкарів Spyder. Новий автомобіль стане найдорожчим в історії компанії.

При створенні суперкара за основу був узятий прототип, представлений цього року на автосалоні в Женеві. В автомобілі 918 Spyder встановлені як бензиновий, так і електричні двигуни.

Заявлено, що машина зможе розганятися від 0 до 100 км/год за 3,2 секунди і розвивати максимальну швидкість до 320 км/ч.

До 25 км Spyder буде здатний проїжджати, використовуючи виключно акумулятори електричної силової установки.

Новий суперкар Porsche буде коштувати близько 640 тис. доларів. Таким чином, це буде найдорожча машина компанії.

Раніше рада директорів схвалила початок випуску автомобіля тільки за умови, що Porsche отримає тисячу заявок на її купівлю. Однак бажання придбати Spyder вже висловило майже 2000 чоловік.

Один з електричних двигунів автомобіля буде приводити в рух передні колеса, в той час як бензиновий двигун і ще один електричний – задні.

Згідно технічної документації, новий гібрид споживає близько трьох літрів бензину на 100 кілометрів, а викиди вуглекислого газу становить 70 г/км.

Spyder – приблизно такої ж довжини як спортивні моделі Porsche Boxster and Cayman, однак він ширше, ніж ці автомобілі і важить менше 1,5 т. Корпус і салон суперкара зроблені з вуглеводневої пластику, повідомляє BBC.