Поради, як вибрати меблі для маленьких квартир

11-30-2016

Наші поради про те, як збільшити простір маленької квартири візуально, а як збільшити його цілком реально.
Великі високі кімнати, вільний простір для втілення самих сміливих дизайнерських рішень – все це не для тих, хто повинен боротися за кожен сантиметр і бути досить висушених і розумним при виборі меблів та аксесуарів, які допоможуть заощадити простір. Тоды рекомендую Вам відвідати Сайт фирмы “Мик Мебель” квартира

Загальновідомо, що для маленьких квартир краще вибирати світлі кольори, більше відбиваючих поверхонь та дзеркал, які візуально збільшують простір.
Але як правильно вибирати меблі?

Те, чого не видно, не існує.

Якщо у вас немає вибору, і ви змушені обмежитися стандартною меблями, то краще її вбудувати в фальш-нішу, щоб вона злилася зі стіною. Або самий простий варіант – пофарбувати стіну, біля якої стоять меблі в той самий колір, що й меблі і таким чином приховати її.

Той же рада працює і для дверей, що ведуть з коридору в санвузол. Якщо вам дозволяють фінанси, то ідеальним рішенням буде установка дзеркальних (можливо злегка тоновані під ваш інтер’єр) дверей, які будуть в одній площині зі стіною без наличників . Такі двері-неведимка стануть для всіх просто великим дзеркалом в коридорі.

двері для маленьких квартир

Меблі не може працювати даремно.

Подивіться, чи є у вашій квартирі меблі, яка працює лише зрідка? Можливо це обідній стіл з чотирма стільцями в очікуванні гостей або гостьовий диван? Намагайтеся заощадити і тут. Це не означає, що ви повинні приймати гостей і спати на підлозі. Є різні і набагато більш раціональні варіанти.

Сьогодні є багато пропозицій від меблевих компаній, які пропонують не звичайні розкладні дивани, а повноцінні спальні місця з ортопедичними матрацами, які трансформуються в диван. Можливо, для вашої маленької квартири це буде практичне рішення.

Ті ж самі обідні столи можуть бути і складні, і відкидні. Додайте до них доладні стільці, а ще краще і безпечніше – штабельовані. Чотири або вісім стільців при цьому вимагають стільки ж простору, як і один.

Магія відкритого простору.

Дизайнери рекомендують, по можливості, одну стіну в кімнаті залишити майже без меблів та оформити її сучасними фотошпалерами з природними мотивами або пейзажами. Візуально відкритий простір з гарною перспективою, коли ваша кімната має «вихід» на сонячну терасу або в сад, додасть неповторну чарівність природи у вашу маленьку кімнату.

Такий же ефект досягається з використанням великого дзеркала на стіні або розміщенням на стіні великих аматорських фотографій.

 

Можна вийти з положення використовуючи вбудовані шафи-купе з фотодруком або штори з фотозображеннями.

Якщо ви зможете слідувати цим правилам, то ваша маленька квартира буде світлою і просторою. Крім того, ваша малятко дозволяє вам заощадити на комунальних платежах, і в цьому власники великих квартир вам можуть тільки позаздрити!