Павуки допоможуть вилікувати еректильну дисфункцію

0
337

Бразильський павук Phoneutria nigriventer може виявитися корисним у лікуванні таких розладів, як еректильна дисфункція. Так вважають фахівці з Медичного коледжу Джорджії.

За словами вчених, укус цього павука має кілька побічних дій, зокрема, одне з таких побічних явищ – тривала 4 години ерекція.

«Отрута павука Phoneutria nigriventer містить певні молекули – токсини, що характеризуються різним впливом на організм. При укусі павука людини спостерігаються різні симптоми, в тому числі пріапізм, тривала хвороблива ерекція статевого члена», – говорить доктор Кениа Нуньєс.

Вчені з’ясували, що в отруті павука міститься пептид PnTx2-6. Ін’єкція цього пептиду в організм піддослідних щурів викликало у них ерекцію.

Дослідники вважають, що цей токсин можна використовувати для лікування сексуальних проблем не тільки чоловіків, але і жінок.

Павук Phoneutria nigriventer, розмах ніг якого досягає 10 см, мешкає в Південній Америці. Зазвичай їх знаходять на бананових плантаціях. Згідно з даними вчених, від укусу цього павука гине 10 чоловік з 7 тис., повідомляє Daily Mail.