Нові мобільники Nokia будуть заряджатися від велосипеда

0
140

Найбільший в світі виробник стільникових телефонів Nokia представив 4 нових мобільних апарату. Особливістю випущених моделей є те, що ці телефони можна заряджати від велосипеда. Для цих цілей компанія розробила спеціальний зарядний пристрій Nokia Bicycle Charger Kit.


Nokia C1-00

Апарати призначені, головним чином, для країн, що розвиваються, де не скрізь можна зарядити мобільник від електричної розетки. Також телефони будуть затребувані любителями велоподорожей.

Nokia C1-01
Nokia C1-01

Перша модель – C1-00. Це самий доступний апарат з представленої лінійки. Його вартість складе 30 євро. C1-00 підтримує дві SIM-карти, причому в один момент часу може бути активна тільки одна SIM-карта. Користувачеві пропонується можливість перемикання між ними, що може бути корисно, наприклад, при подорожі в іншу країну. Новинка має ліхтарик, радіо. Час роботи у режимі очікування у цієї моделі досягає 6 тижнів.

Nokia C1-02
Nokia C1-02

Другий телефон Nokia C2-00 з’явиться у продажу за ціною 45 євро. Цей апарат також підтримує 2 SIM-карти, однак обидві карти активні, тобто телефон може приймати повідомлення та дзвінки на обидва номери. Одна SIM-карта розташована під батареєю, інша – знімна, її можна поміняти без виключення телефону. Nokia C2-00 підтримує карти пам’яті micro-SD ємністю до 32 Гб.

Nokia C2-00
Nokia C2-00

Крім того, Nokia випустила дві інші моделі C1-01 і C1-02. Обидві моделі працюють тільки з однією SIM-картою. Апарати оснащені кольоровими дисплеями, Nokia C1-01 відрізняється наявністю VGA-камери. Вартість C1-01 – 39 євро, C1-02 – 35 євро.

Nokia Bicycle Charger Kit
Nokia Bicycle Charger Kit